Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mariusz1

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 1. Mirtagen brałem 45mg a odstawiać miałem zamiar bo przestała działać nasennie.
 2. Miałem odstawiać Mirtagen i przejsc na duloksetyne ale tylko jednego dnia wziąłem duloksetyne a następnie ponownie wrociłem do mirtagenu. Niestety od tej pory mi się pogorszyło bo wróciły silne ataki paniki i nie wiem dla czego?
 3. Miałem odstawiać Mirtagen i przejsc na duloksetyne ale tylko jednego dnia wziąłem duloksetyne a następnie ponownie wrociłem do mirtagenu. Niestety od tej pory mi się pogorszyło bo wróciły silne ataki paniki i nie wiem dla czego?
 4. Nie mam prywatnego numeru do mojego lekarza a wizyte mam 29 grudnia. A czy dobrym pomysłem jest zadzwonienie po porade na nocną pomoc medyczną bo tam jest dyżur lekarski.
 5. wczoraj dostałem od lekarza kwetiapine XR 50 mg i kwetiapine 25mg na noc i miało być na spanie i lęki a zasnąć po tym nie mogę a lęki są nadal. Czy jeśli zwiększe XR do 100mg na własną ręke to nic się nie stanie i będe spał?
 6. ja się sam nie lecze. psychiatra mi zaleciła zmianę na dulo bo mirtagen przestał działac nasennie. Nie wiem tylko dla czego przejscie z mirtagenu na dulo kazała zrobić z dnia na dzień
 7. to moja psychiatra o tym nie wie? Ta zamiana mirtagenu na duloksetyne wynikł z tego że mirtagen przestał na mnie działac na sennie.
 8. a ile czasu ten niepokój potrwa? Mam w planie odstawienie mirtagenu stopniowo. 3 dni 30mg i 3 dni 15mg. A za tydzień mam wizytę u psychiatry, to mu powiem co zrobiłem.
 9. Czy nagłe odstawienie mirtagenu 45mg i zamiana na duloksetyne 30mg może nasilić niepokój? no bo dzisiaj dostałem ataku paniki w nocy.
 10. Czy nagłe odstawienie mirtagenu 45mg i zamiana na duloksetyne 30mg może nasilić niepokój?
 11. Tylko pytam. To pomysł mojej psychiatry.
 12. Czy połączenie wenlafaksyny 210mg z duloksetyną 30 mg to dobre rozwiązanie na ataki paniki?
 13. Czy połączenie wenlafaksyny 210mg z duloksetyną 30 mg to dobre rozwiązanie na ataki paniki?
×