Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

igla83

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Uprzedzając twoje ewentualne oskarżenia wobec moich wymówek ,to nie mam dzieci,jestem starym kawalerem,czasami mam pod opieką kota mojej siostry, jak ta wyjedzie na wakacje.
 2. Masz rację, nie przemyślałem tej odpowiedzi zapominając że mowa o kobiecie w ciąży, jeśli możesz wyprostuj moją wypowiedź, Jeszcze raz przepraszam. Jestem facetem, jeśli można to uznać za okoliczność łagodzącą.
 3. Przeczytaj jej post, ona napisała że paroksetyna działała na nią bardzo dobrze a lekarz kazał odstawić ze względu na ciążę ,jednocześnie przepisując inne SSRI, które przecież są potencjalnie tak samo szkodliwe dla ciąży, nigdzie nie wyczytałem żeby paroksetyna była bardziej, jednocześnie zafundował jej bardzo przykry zespół odstawienny, dla mnie to bez sensu, przecież mogła zostać na tej paroksetynie, ewentualnie zmniejszyć tylko dawkę.
 4. Nie rozumiem po co kazał ci odstawić paroksetyne tak nagle, a zamiast niej przepisał inne leki ale z tej samej grupy, bez sensu, wystarczyło zmniejszyć dawkę paro do najmniejszej działającej, tym bardziej że brałaś ją tak długo go, to było by zdrowsze niż taka żonglerka lekami jaką ci zafundował.
 5. Tinyhouse Wydaje mi się że lekarz kazał ci zbyt szybko odstawić, no i po co to zmienianie leków na inne z tej samej grupy? wystarczyło zmniejszyć dawkę paroteksyny, przecież nie było by to bardziej szkodliwe niż takie żonglowanie lekami.
 6. Biorę od 3 lat, zaczynałem od 50 a obecnie jestem na 150, lekarz dał mi wolną rękę w kwestii ewentualnego zwiększenia do 200 nad czym się właśnie zastanawiam, bo przydała by się większa aktywizacja.
 7. RtF2020 Sama więc widzisz, życzę wielu fajnych imprez, tylko może już bez zrywania filmu
 8. A mnie chodziło właśnie o aktywizacje, no ale nic, dzięki za odpowiedz.
 9. No więc jak porównujesz różnicę przy takim przeskoku ?
 10. RtF2020 Naprawdę nie przejmuj się, to absurdalna wkrętka
 11. oko.grzegorz Dzięki za odpowiedz. acherontia styx No więc jak porównujesz działanie przy takim przeskoku ?
×