Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Blackelele

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chyba jedna z gorszych rzeczy jakiej można doświadczyć w nerwicy. Przynajmniej dla mnie.
 2. Taaa, też to było u mnie top jeden przez pewien czas. Ale spokojnie przejdzie Ci to
 3. To typowy objaw. W takim przypadku najlepiej oddychaj przykrywając nos rękoma i postaraj się uspokoić. Broń Boże nie próbuj brać pełnego oddechu, bo będzie gorzej, a przynajmniej ja tak mam.
 4. U mnie ostatnio dużo lepiej, ale zamiast się cieszyć to siedzę i myślę, że to pewnie tylko na chwile i zaraz będzie ch*j*wo znowu... Ahh ta choroba.
 5. Myślę, że jak najbardziej, ale wiadomo nie jestem lekarzem żeby Ci to stwierdzić. Udaj się do psychiatry najlepiej, opowiedz o objawach, on cię już pokieruje.
 6. To przy-obserwuj. Pamiętaj aby nie robić czegoś takiego, że oddychasz głęboko. Powoli i spokojnie, a najlepiej przez jakąś torbę papierową.
 7. Psychiatra się kłania, bo to typowe objawy nerwicowe. Z tym budzeniem się z brakiem powietrza to jak się już obudzisz to oddychasz spokojnie czy jak wariat?
 8. Blackelele

  Hipochondria

  Hej, tu masz bardzo obszerny temat apropo hipochondrii: Polecam tam pytać o wszystko
 9. Ja pier*ziele czy ktoś też tak jak ja cały czas ma mrowienie ręki od łokcia aż po palce? Byłem już u chyba wszystkich możliwych lekarzy i wszyscy mówią, że jest git, ale z tym nie można funkcjonować! Jest to możliwe, że to nerwica takie objawy daje?
 10. Blackelele

  Nerwica ?

  Idź do lekarza najpierw, niech zrobi podstawowe badania. Jak będzie git to do psychiatry.
 11. Hej, ostatnio jakoś tak odwaliło mi na punkcie moich palców u rąk... Mam bardzo widoczne odstępy między palcami i porównując to z różnymi zdjęciami w Internecie itd widzę, że nie jest to normalne. W dodatku palec wskazujący i mały uciekają mi w kierunku środkowych. Ma ktoś podobny problem? Nie wiem czy warto iść z tym do lekarza i czy w ogóle można coś z tym zrobić.
 12. Cześć, szukam kogoś kto chciałby pogadać z Katowic/okolic.
 13. Nie przejmuj się. Ja miałem podobnie tylko, że u mnie czasami po ruszeniu głową pojawiają się takie białe gwiazdki, nitki też się zdarzają. Wkręcałem sobie SM, Guza mózgu, 15 innych rzeczy. W końcu zrobiłem ten rezonans, i co? I nic, okazuje się, że w głowie nie ma najmniejszego odchylenia. W zasadzie u mnie ostatnio sporo się poprawiło. Niepokoi mnie jeszcze mrowienie ręki i czasami nogi, ale to raczej mam od kręgosłupa dlatego staram się zachowywać spokój. Powodzenia w walce i nie bój się, bo na bank w rezonansie nie wyjdzie nic niepokojącego.
 14. Jakieś rady na to jak zacząć jeść żeby mieć siły? Niby wiem, że muszę jeść ale jak już coś wezmę do ust to przeżuwam z 15 razy, a i tak jak już połknę to zaraz mam dość. Wmawiam sobie jakieś choroby żołądka oczywiście... Jeszcze w nocy jak już się kładę spać to w lewej nodze mam uczucie takiego przepływu krwi jakby w żyle. Dodatkowo cały czas jakaś taka apatia, że długo już nie pożyję. Zazdroszczę ludziom, którzy normalnie funkcjonują... A jeszcze do niedawna ja też taki byłem
 15. A macie też tak, że usłyszycie gdzieś o jakiejś chorobie i zaraz szukacie jej u siebie? Ja np. przed chwilą przeczytałem na co zmarł Jan Szyszko i zacząłem szukać u siebie tych stanów przed objawowych.. Masakra.
×