Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Blackelele

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  1. Nie przejmuj się. Ja miałem podobnie tylko, że u mnie czasami po ruszeniu głową pojawiają się takie białe gwiazdki, nitki też się zdarzają. Wkręcałem sobie SM, Guza mózgu, 15 innych rzeczy. W końcu zrobiłem ten rezonans, i co? I nic, okazuje się, że w głowie nie ma najmniejszego odchylenia. W zasadzie u mnie ostatnio sporo się poprawiło. Niepokoi mnie jeszcze mrowienie ręki i czasami nogi, ale to raczej mam od kręgosłupa dlatego staram się zachowywać spokój. Powodzenia w walce i nie bój się, bo na bank w rezonansie nie wyjdzie nic niepokojącego.
  2. Jakieś rady na to jak zacząć jeść żeby mieć siły? Niby wiem, że muszę jeść ale jak już coś wezmę do ust to przeżuwam z 15 razy, a i tak jak już połknę to zaraz mam dość. Wmawiam sobie jakieś choroby żołądka oczywiście... Jeszcze w nocy jak już się kładę spać to w lewej nodze mam uczucie takiego przepływu krwi jakby w żyle. Dodatkowo cały czas jakaś taka apatia, że długo już nie pożyję. Zazdroszczę ludziom, którzy normalnie funkcjonują... A jeszcze do niedawna ja też taki byłem
  3. A macie też tak, że usłyszycie gdzieś o jakiejś chorobie i zaraz szukacie jej u siebie? Ja np. przed chwilą przeczytałem na co zmarł Jan Szyszko i zacząłem szukać u siebie tych stanów przed objawowych.. Masakra.
  4. Witam, Czy miał ktoś objawy tj. wrażenie, że straci kontrolę nad sobą coś jakby za chwilę miało nastąpić jakieś porażenie albo atak jakiejś padaczki?
  5. Witam, czy miał ktoś takie objawy jak wrażenie, że straci kontrolę nad swoim ciałem, coś jakby za chwilę miał się pojawić atak padaczki albo jakiegoś porażenia? Dodatkowo cały czas mam przeświadczenie, że zachorowałem na jakąś ciężką chorobę i wkrótce odejdę z tego świata i boję się tego. Patrząc na świat zazdroszczę ludziom, że są zdrowi, a ja nie. Moje objawy to ogólne osłabienie, brak apetytu, zawroty głowy, mrowienie ręki czasami też nogi plus to co u góry.
×