Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

raczek8

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 1. Od kilku miesięcy biorę Wellbutrin XR 150 mg. Afobam mam brać doraźnie podczas ataku paniku, lęku albo w sytuacji mocnego zdenerowania. Mam zacząć niby od dawki 1x 0.25 mg. I tak brałbym go max. raz na kilka dni może tygodni zależy jak bym się czuł. Zastanawiam się czy dawka 0.25 mg nie jest za mała. Jakie dawki wam pomagały jak zaczynaliście go brać? Wcześniej bralem jedynie doraźnie hydroksyzyne. Zastanawiam się czy po afobamie czuć senność, otępienie czy może przypływ euforii.
 2. Lekarz przepisał mi Afobam 0.25 mg. W jaki sposób na was działa? Jaka dawka jest ok?
 3. Jak wiadomo PSSD jest związane z lekami z grupy SSRI, są analogicznie inne zespoły dysfunkcji seksualnych związanych z zażywaniem innych leków?
 4. Ok. Dzięki. Jeszcze jedno pytanko, Lord Cappuccino te leki które wymieniłeś są w kolejności od najlepszego do najgorszego?
 5. A moglibyście w skrócie napisać jakie są najlepsze leki nie powodujące negatywnego wpływu na seksualność? Ewentualnie dodatkowo nie powodujące tycia oraz innych efektów ubocznych. Wcześniej leczyłem się na nadciśnienie, może to ma związek ze słabszą erekcją na bupropion. PSSD powodują tylko leki SSRI?
 6. Dokładnie tak, mentalnie ochota jest a fizycznie słabo. Znasz może jeszcze jakiś inny lek który by nie powodował żadnych dysfunkcji? Trazadon? Po długo trwałym braniu bupropionu i odstawieniu wszystko wróci do normy?
 7. Niestety ale lek odstawiłem po dwóch dniach z powodu braku erekcji. Zażyłem łącznie 4 tabletki. Po jakim czasie miną problemy z erekcją?
 8. Zauważyliście po tym leku słabszą erekcję? Niestety ale u mnie od samego początku była trochę słabsza jak i również znikły mimowalne erekcje, ogólnie musiałem się postarać aby była. Jak w długo terminowym przyjmowaniu? Nie wpływa w późniejszym okresie na seksualność?
 9. Witam. Po Wellbutrin XR 150mg można prowadzić samochód?
 10. @exodus! Nie zamuli mnie? Powoduje tycie? Wpływa negatywnie na seksualność? Poprawia nastrój?
 11. Witam. Chciałem jakis doraźny lek na uspokojenie mocniejszy od Hydroksazyny. Lekarz przepisała mi Chlorprothixen Zentiva 15 mg. Zapomnialem się dopytać. Ten lek można brać doraźnie tylko w sytuacji silnego zdenerwowania czy należy go brać 1 tabletka codziennie rano?
×