Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Delikwent

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 1. Jestem już prawie 10 tyg. na esci (2tyg. 20mg) i nie odczuwam żadnej poprawy. Lęki, niepokój, ciągły dół, brak energii/sił. problemy z wychodzeniem z domu, problemy ze spaniem mam cały czas. Próbowałem już większość ssri/snri. Czy jest szansa, że esci zadziała czy jestem z w ciemnej d**** Czekam w kolejce na trzecią psychoterapię. Poradźcie mi co mam jeszcze zrobić żeby normalnie się poczuć. Codziennie chodzę na bieżni 8km, biorę witamny, omege 3, wit. d3 i centrum. Nie mam energii na nic. Poradźcie coś, bo nie daję rady.
 2. Kilka dni temu zawaliłem sprawę i pierwszy raz od kilku lat przesadziłem z alkoholem. Czuję się fatalnie. Lęki bardzo się nasiliły. Mam zawroty głowy i ciągłe uczucie lęku, niepokoju i pustki. Pogorszył się też sen i pomimo kwetiapiny (150mg) mam problem ze spaniem. Sen jest płytki i budzę się co chwilę. Fizycznie jest też źle. Czuję się osłabiony i nie mam na nic sił, zawroty głowy i odrealnienie. Za tydzień mam wizytę z psychiatrą i trochę wstyd mi o tym mówić. Od miesiąca biorę cały czas 10mg esci Jak długo może trwać taki stan ?
 3. @Aurora88 W jakiej dawce zaczęło się działanie przeciwlękowe ?
 4. Brałem różne SSRI/SNRI/TLPD i neuroleptyki, ale tak to mnie żaden lek nie poskładał.
 5. Od 3 tygodni biorę escitalopram (od 2 tyg. 10mg) Prawie cały dzień jestem mocno zmęczony, senny i leżę w łóżku. Na razie nie czuję żadnej poprawy. Lęk, ciągły dół cały czas odczuwalny i nie wychodzę tęż z domu. Czy jest szansa, że te uboki miną i lek zacznie działąć, bo nie daję już rady
 6. Biorę już 8 tygodni i zero poprawy. Ciągły niepokój, lęki, dół i problemy z wychodzeniem z domu. Lekarza mam dopiero za 3 tyg. Czy jest szansa, że lek jeszcze "zaskoczy" ?
 7. Jestem już ponad 5 tyg. na anafranilu, ale dalej nie odczuwam poprawy. Po jakim czasie najpóźniej powinna zacząć działać ? Biorę w tej chwili 150mg od ponad dwóch tygodni.
 8. Ciągłe zmęczenie miałem już wcześniej, ale teraz nasiliło się. Senność doszła kilka dni po zażywaniu dawki 75mg
 9. Biorę anafranil 3 tyg. (od dzisiaj 150mg). Na razie nie czuję żadnej poprawy. Cały czas występują lęki, niepokój i ciągły dół. Dodatkowo cały czas jestem zmęczony i senny. Po jakim może wystąpić poprawa ?
 10. Kilka dni temu odstawiłem parogen i czuję się fatalnie. Bardzo źle śpię, pomimo 100mg chlorprotiksenu. Od rana jestem cały obolały i czuję mocną derealizację. Ciągle odczuwam zmęczenie. Miał ktoś podobne objawy po odstawieniu tego leku ?
 11. Czy są osoby, którym pregabalina nie pomogła na lęki ? Biorę już 5 tyg. i odczuwam bardzo słabe działanie przeciwlękowe. Dodatkowo jestem otępiony albo zdenerwowany i ciągły dół.
 12. Czy spuchły wam łydki po tym leki ? Podczas chodzenia sztywnieją mi nogi, pieką i bolą piszczele. Jestem cały czas rozdrażniony. Biorę już prawie 4 tyg. i dalej zero poprawy.
 13. @lękowiec1989 Jak długo trwały u ciebie negatywne objawy i po jakim czasie odczułeś dobre działanie ?
 14. Czy są osoby, którym pregabalina zwiększyła lęki, napięcie mięśniowe i spowodowała, że gorzej się oddycha ? Czy jest szansa, że takie objawy miną i zacznie działać przeciwlękowo ? Jestem 3 tyg. na pregabalinie. Rozmawiałem dzisiaj z lekarzem o tym i mam zwiększyć dawkę na 150-0-225 Dla mnie to trochę dziwne, że przy takich objawach mam zwiększyć dawkę.
×