Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

drkwaw

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Biorę prawie 3 lata i teraz mi wystarczy jak pobzykam 2 -3 razy w tygodniu. Jak nie brałem esci to chciałem codziennie.
 2. Lekarz napewno powie ze takie dawkowanie i dzielenie jest bez sensu tylko że jak brałem tylko rano to po południu byłem trochę przymulony a jak biorę 2,5mg to normalnie się czuję. Ludzie różnie reagują na leki i to nie znaczy że to co dla mnie jest dobre będzie też dla Ciebie.
 3. drkwaw

  Silny nawrót nerwicy?

  Bierzesz magnez z potasem? Jeżeli od niedawna znowu zacząłeś brać esci to znowu lek się rozkręca i masz przez to gorsze samopoczucie. Ja wiem że alkohol jest nie dla każdego.Nawet po wypiciu niedużych ilości na imprezie na drugi dzień gorzej się czułem i miałem problem z koncentracją także teraz wogóle nie pije i wcale mi go nie brakuje.
 4. Biorę po śniadaniu 5mg a około godz.16 2,5mg. , ponad 2,5 roku. Najgorsze jest pierwsze 2 tygodnie. Jak chcesz mieć spokojne święta to nie zmieniaj dawki. U mnie nawet zwiększenie z 5 na 7,5mg powodowało gorsze samopoczucie.
 5. Po sertralinie w pierwszych dniach brania prawie chodziłem po suficie. Pobudzenie nie do wytrzymania mimo że zaczynałem od malej dawki. Musiałem przejść od razu na esci, objawy nieprzyjemne w pierwszych dniach ale latwiejszy był początek.
 6. Jak próbowałem odstawić esci ,zmniejdzajac dawkę to też miałem takie jazdy.
 7. Jeżeli jesteś z w-wy to mogę oddać część opakowania bo jade teraz na esci.
 8. To chyba normalne, na samym początku ,pierwszy miesiąc brania schudłem trochę a później zacząłem tyć ok. 10kg, miałem większy apetyt i byłem spokojniejszy. Ostatnio miałem więcej zajęć, byłem zabiegany i schudłem 3kg.
 9. Biore dwa lata esci i rok temu zaczęły lekko boleć mnie cycki , zrobiłem wszystkie badania i okazało się że mam niski testosteron, 2,2 -2, 7 . Lekarz mówi że to raczej nie wina esci i nic nie może zrobić bo wszystkie wyniki badań są w normie. Chyba będę musiał zgłosić się do innego lekarza bo temu jakoś nie wierzę. Esci pomaga na lęk ale w niedużym stopniu , bardziej na depresję. Mi pomaga bo przez dwa lata byłem w dużym dole a teraz pracuje i w miarę normalnie funkcjonuje. Lekarz namawia żeby może już pomału zacząć odstawiać esci a ja nie ma zamiaru przerywać leczenia.
 10. Nerwice miałem chyba od zawsze a 3 lata temu dostałem depresji. Masz rację że esci jest słaby na lęki ale paroksetyne brałem przez kilka dni i dziwnie się po niej czułem może dlatego że byłem po niej jakiś prztłumiony.Próbowałem też pregabaliny, setraliny i jednak esci najbardziej mi pasuje. W tej chwili mam trochę spokojniejsze życie więc nie chce zmieniać leczenia.
 11. Takie wahania nastroju u mnie długo się utrzymywały. Ludzie myślą że to jest taka magiczna pigułka i po miesiącu wszystko się zmieni na lepsze i ja też tak myślałem. Tak nie jest , po 2-3tyg. mijają skutki uboczne np. mdłości ale objawy somatyczne nerwicy długo się utrzymują. Biorę 2 lata i zauważyłem poprawa następuje bardzo powoli. Ogólnie pocenie się to jest to co najbardziej mi przeszkadza. Zobaczysz że będzie coraz lepiej .
 12. W moim przypadku esci nie miał wpływu na sen. Zazwyczaj mam "normalne" sny ale czasami pojawiają się głupoty w głowie.
 13. Zdarzało mi się brać melatonine przy esci. Zasypiam po niej szybko ale za każdym razem jak wezmę to budzę się już ok. godz. 5 i wydaje mi się ze już jestem wyspany i że już nie zasnę... dlatego już nie biorę.
 14. Na początku mojej przygody próbowałem paroksetyny i wydawała mi się mocna w porównaniu do escitalopramu. Pracuje fizycznie i nie zauważyłem bym bardziej się męczył i miał mniej siły niż wtedy jak nic nie brałem.
×