Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bodo195

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam. po kilku dniowej przerwie. Wydawało mi się że moja pani doktor trafiła ęz Fevarinem który biorę wieczorem w ilości100mg. +10 miansy na poprawę snu. Przez jakiś czas było dobrze. Nie było zawrotów głowy derealizacji i innych uboków. Teraz niestety pojawiły się pewne symptomy które mnie niepokoją. Jakieś wiercenia w brzuchu, niepokój. Czy to możliwe, wyrobiła się u mnie tolerancja na fevarin.
 2. Od pewnego czasu borykam się z następującym problemem. A mianowicie straciłem potrzebę snu. Mimo, że śpię bardzo mało, 2-3 godziny na dobę.i to na wspomagaczach. Nie bierze mnie tzw spanie,. Kiedyś po takiej ilości snu byłem nieprzytomny," ryłem nosem w podłogę" Teraz jakość funkcjonuję , ale oczy mnie pieką , wiem że jestem zmęczony (kłopoty z koncetracją ,myśleniem). Wszyscy się dziwią , że funkcjonuję. Psychiatra zaczęła od TriticoCR po którym na początku spałem, ale się budziłem po 2-3 godzinach i dalej był problem z zaśnięciem. Póżniej nabawiłem się nerwicy czy innej depresji bo Trticco nie dawało rady. Pózniej była Miansa ,która w ilości 20 pózniej 30 mg. ustabilizowała jakoś sen lecz żeby zasnąć potrzebowałem czegoś mocniejszego ( Zopiclon ). Po za tym po Miansie miałem zawroty głowy i odrealnienie na drugi dzień. poprawa była dopiero pod wieczór. Teraz jadę Na Fevarinie, po którym nie mogę zasnąc, muszę wspomagać się czymś mocniejszym. Mimo to śpię bardzo krótko i dalej nie mogę zasnąć. Czy forumowicze spotkaliście się z takim przypadkiem jak mój?. Może doradzicie coś, jak wyjść z tego bagna.
 3. No i właśnie wróciłem od psycho. Niestety upiera się przy swoim czyli, Fevarin 100mg. i ewentualnie mogę dorzucić 10 Miansy. Tłumaczenie ,że nie śpię, po tygodniu brania Fevarinu i połówki Zopiklonu, nie na wiele się zdały. To za krótki czas żeby ocenić działanie leku. A tak w ogóle to jestem ciężki przypadek, i najlepiej jakbym udał się do jakiegoś profesor psychiatrii, bo ona nie wie jak ma mnie leczyć. Tyle leków co próbowałem a tu nie ma efektów. -- 28 kwi 2017, 12:20 -- No i właśnie wróciłem od psycho. Niestety upiera się przy swoim czyli, Fevarin 100mg. i ewentualnie mogę dorzucić 10 Miansy. Tłumaczenie ,że nie śpię, po tygodniu brania Fevarinu i połówki Zopiklonu, nie na wiele się zdały. To za krótki czas żeby ocenić działanie leku. A tak w ogóle to jestem ciężki przypadek, i najlepiej jakbym udał się do jakiegoś profesor psychiatrii, bo ona nie wie jak ma mnie leczyć. Tyle leków co próbowałem a tu nie ma efektów. -- 28 kwi 2017, 12:20 -- No i właśnie wróciłem od psycho. Niestety upiera się przy swoim czyli, Fevarin 100mg. i ewentualnie mogę dorzucić 10 Miansy. Tłumaczenie ,że nie śpię, po tygodniu brania Fevarinu i połówki Zopiklonu, nie na wiele się zdały. To za krótki czas żeby ocenić działanie leku. A tak w ogóle to jestem ciężki przypadek, i najlepiej jakbym udał się do jakiegoś profesor psychiatrii, bo ona nie wie jak ma mnie leczyć. Tyle leków co próbowałem a tu nie ma efektów.
 4. właśnie kupiłem Onirex. Zalecił jedną przed snem , ale widzę po sobie, że rośnie mi tolerancja , także nie za bardzo uśmiecha mi się stosować do jego zaleceń. Próbuję z antydepresantami, chociaż na razie z marnym skutkiem.
 5. Przed wczoraj byłem u profesora neurologii, z moimi problemami ( straciłem słuch na jedno ucho ) spytałem się czy można nie mieć potrzeby snu. Po prostu śpię mimo wspomagaczy po 2-3 godziny i mimo to na drugi dzień jakoś funkcjonuję . Kiedyś normalnie leciał bym na pysk następnego dnia. I pan profesor na moją bezsenność przepisał mi Stilnox,bo wszystkie antydepresanty są za słabe i ogłupiają . Ja i tak wspomagam się środkami nasennymi ale sen po nich nie jest stabilny, szybko się wybudzam 2-3 w nocy.Po tym i tak nie mogę zasnąć. Oprócz tego od tygodnia biorę Fevarin do wczoraj 50 mg teraz 100 mg. Niestety nie pomaga mi w spaniu. Jedyne co dobre to nie mam po nim takich zawrotów głowy jak po Miansie. Pan profesor chyba nie uwzględnił mojej nerwicy. Mało tego przepisał m i sterydy ( na gluchotę) i lek o nazwie Amantix stosowany w chorobach perkinsona. Cały ten szajs powoduje bezsenność i zawroty głowy. Sterydy znam , bo jest to trzecie podejście do mojego problemu ze słuchem. Nie wiem co mam robić ( laryngolodzy nie dają nadziei na poprawę ). Co do Amantixu , to może coś zauważył na płytkach z rezonansu głowy. Nie powiedział. Zapaliła mi się czerwona lampka jak zobaczyłem Stilnox na recepcie. To ja chodzę do psychiatry żeby mnie leczył środkami mniej uzelażniącymi atu masz 40 tabsów Stilnoxu. No normalnie kopara mi opadła. Nie wiem co mam dalej robić , nawet psychiatra nie wie co ma mi doradzić. Kurację sterydową zacznę pewnie po majówce, bo lekarzom "trzeba ufać ". Tylko stilnox mi tu nie pasuje.
 6. Triticco CR działało na mnie na początku , pomagało zasnąć ,ale nie podtrzymywało snu. Wybudzałem się po godzinie lub dwóch i dalej nie mogłem już zasnąć. Faktem jest że na początku leczyłem się na bezsenność, a teraz doszła do tego depresja i Trazodon po prostu sobie nie radzi. Chociaż wszystko co teraz biorę jest g... warte . Jak nie spałem tak nie śpię.
 7. Zazdroszczę skuteczności leków. Próbowałem z Trticco CR , Mianse, wcześniej Mirtor,a obecnie Fevarin, wszystkie nietrafione. Jedynie benzo jakoś sobie radzi, ale ile można. Chociaż nawet po nim sen nie jest trwały. częste wybudzenia.
 8. Zazdroszczę skuteczności leków. Próbowałem z Trticco CR , Mianse, wcześniej Mirtor,a obecnie Fevarin, wszystkie nietrafione. Jedynie benzo jakoś sobie radzi, ale ile można. Chociaż nawet po nim sen nie jest trwały. częste wybudzenia.
 9. Niestety mój "psycho" przepisał mi ten lek. Próbujemy róznych leków, ale na razie z marnym skutkiem. Było Triticco , Miansa, Hydroksyzyna.. Mirtor też miałem, ale jeszcze w styczniu, też tyłka nie urywało. -- 22 kwi 2017, 09:01 -- wcześniej pisałem , że nie występuje u mnie faza znużenia, senności. Także mój problem jest z zaśnięciem i póżniej utrzymaniem snu. -- 22 kwi 2017, 09:21 -- Dlatego także czekałem na odpowiedż ' eksperta" w sprawie bezsenności, Bo mam ten sam problem co twój znajomy. -- 24 kwi 2017, 06:42 -- Ten Fevarin , to dla mnie porażka zamiast mnie usypiać w nocy to pobudza . Rośnie mi tolerancja na Zopiklon . Na początku wystarczyło połowka tabletki i na drugi dzień zamuła. Tak teraz cała tabletka, i to bez rewelacji. Koszmar
 10. Pierwsza noc z Fevarinem. Gdyby nie benzo pewnie bym nie spał w ogóle. To jest jakiś koszmar. Próbowałem zmęczyć oko czytając książkę,niestety spałem kiepskim snem około godziny. Póżniej biłem się z myślami czy dobrać Zopiklon czy nie. Na ulotce ostrzegają przed benzo . Po pierwszej przegrałem walkę i wziąłem Dobroson. Zasnąłem pewnie koło 2,niestety budzik obudził mnie przed szóstą i było po spaniu. Wierciłem się z półtorej godziny. Tragedia. -- 22 kwi 2017, 07:37 -- Pierwsza noc z Fevarinem. Gdyby nie benzo pewnie bym nie spał w ogóle. To jest jakiś koszmar. Próbowałem zmęczyć oko czytając książkę,niestety spałem kiepskim snem około godziny. Póżniej biłem się z myślami czy dobrać Zopiklon czy nie. Na ulotce ostrzegają przed benzo . Po pierwszej przegrałem walkę i wziąłem Dobroson. Zasnąłem pewnie koło 2,niestety budzik obudził mnie przed szóstą i było po spaniu. Wierciłem się z półtorej godziny. Tragedia.
 11. Do kitu . Drugi wieczór nie brałem Miansy i nie wiem czy skutkiem tego , są moje bóle głowy , od trzech dni. A poza tym kolejna żle przespana noc.
 12. Dzisiaj moja "psycho" przepisała mi Fevarin na lepsze spanie , bo Miansa , owszem poprawiła nastrój , ale ze snem nie dawała rady. Patrząc na wasze wpisy zaczynam się bać, że to może być kolejna wtopa i kolejna męczarnia wkręcania się leku.
 13. Dzięki za podpowiedż , spróbuję pogadać o tym z moim " psycho". Ja także jestem zainteresowany odpowiedzią psychologa , na zadane przez Ciebie pytanie.
 14. Noc w noc próbuję zasnąć bez pomocy tabletek nasennych tzn. biorę Mianse 30 mg. wieczorem która ma mi pomóc zwalczyć depresję i wyregulować sen . Niestety jak z tym pierwszym jest w miarę to ze snem jest totalna lipa. Nie występuje u mnie coś takiego, jak senność . To że kładę się do łóżka wynika z tego że rodzina idzie spać. Ja wiercę się kiedy inni już śpią. Próbowałem dobierać Tritico CR 0,25 mg. lecz skończyło się na bezsennej nocy, a dniem z zawrotami głowy, i w ogóle do kitu. Na razie pomaga mi Zolpidem , ale jak długo mogę tak ciągnąć.
 15. Bodo195

  Bezsenność czy nerwica

  Według moich ostatnich wyników magnez mam na poziomie 0,890[mmol/l] , gdzie norma wynosi [ 0,66-1,07]. Także nie tu leży problem, mojej bezsenności. Chociaż do górnego poziomu jeszcze mi trochę brakuje.
×