Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

whiplash

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 1. Czy ktoś stosował 60mg dziennie na zmniejszenie łaknienia? jakie efekty ?
 2. Czy ktoś stosuje metylo i mianseryne plus chlor na spanie? czy taki mix sie nie kłóci? jestem po pierwszym dniu i odczucia są dość dziwne...
 3. Przez dwa tyg alpra i jesteś na dobrej drodze
 4. Lęki się nasilą jak sobie to wkręcisz. Zawsze można ratować się benzo ale nie polecam
 5. Czy wy też macie taki tiki konczynami po chórze?
 6. Lęki się nasilą jak sobie to wkręcisz. Zawsze można ratować się benzo ale nie polecam
 7. Przeczytaj ulotkę masz zwykle objawy uboczne... Też mam podobnie ale idzie się przyzwyczaic
 8. whiplash

  Bezsenność ratunku...

  Takie info o tryptofanie wyczytałem w porównaniu do 5htp. Ja dopiero po 2ch tygodniach brania jestem to nie mów za wiele powiedzieć. Co do składu tabletek dla mnie ważna jest substancja czynna. Zioła sobie odpuszczam jeśli chodzi o napary
 9. whiplash

  Bezsenność ratunku...

  Tryptofan w wątrobie przechodzi w 5htp A a potem serotonina i melatonina. Sam zastanawialem się czy tryptofan czy 5htp ale znalazłem info że mniejsze szkody robi tryptofan pomimo iż oba nie są jakieś niebezpieczne. Na wątrobę biorę heparegen I sylimarol.
 10. whiplash

  Bezsenność ratunku...

  Poczytaj o suplementacji tryptofanem. Można to zrobić bez tabsow regulując dietą. Jak pisałem wcześniej z tego tworzy się serotonina na poprawę samopoczucia i melatonina regulująca cykl dobowy w tym sen. To nie jest lek tylko aminokwas ktorego organizm nie jest w stanie sam wytworzyć dlatego musi być przyjmowany z pokarmem albo suplementowany szczególne dla osób z bezsennością czy depresją. Możesz też uderzyć w ziołolecznictwo tylko jak mocne lekinie działają to szyszka chmielu czy melisa nic nie zrobią. Ja wczoraj pół nocy nie spałem nawet po lekach dzisiaj brak chęci do działania. Motywacja zero. Wena -1000. Ten tryptofam musi się rozkręcić 2-3 tygodnie ja zaczynam 2gi i na razie w dzień mam dobre samopoczucie chęć działania ale poprawy snu Jeszce nie odnotowuje.
 11. whiplash

  Bezsenność ratunku...

  Jak ? Jak zombie szpital 3 razy tam nikt nie pomógł. Potem szukanie w głowie. To co wymieniłem to 3x benzo plus pochodna Wit. B (dla dziadków co spać nie mogą). Hydro nie jest na sen jak ktoś pisał wcześniej. Uzależnienie? W ulotkach piszą że korzyści przenoszą skutki uboczne coś w tym jest. Żyć i pracować trzeba szczególnie jeśli to praca umysłowa. Znajdą się pewnie Tacy co napiszą ze po takiej dawce na drugi dzień jest stan gorszy niż kac. U mnie brak. Poczytaj jeszcze o tryptofanie albo trazodonie. Ten pierwszy aminokwas z którego organizm robi serotonine i melatonine (to drugie na sen). Trazodon testowałem ale skuteczność trudno mi ocenić jadłem 3 miesiące. Zawsze zostają polseny czy inne naseny ale o tym nie piszebo nie jadłem.
 12. whiplash

  Bezsenność ratunku...

  Ja biorę 2x relanium 10mg, 2x oxazepam 10mg, 2x heminevrin 300mg i śpię 12h A potrafiłem nie spać 7 nocy powaznie 7 nocy bez zmrurzenia oka. Jak już mam kryzys to mam w zapasie 2mg xanax do tego. Zawsze można 4pak wypić czy inne winko też zmulic ale rano kac.
 13. 3 miesiące przyjmuje xanax 1 mg plus 600 mg heminevrin plus codziennie 4 browaru. 1 dzień przerwy i jestem tak wkurwi**ny rozdrazniony nie do życia. Turnus 4 tygodnie nie wchodzi w grę - praca. Hemi ma niby zniwelować chęć do Alko ale u mnie to nie działa. Co robić ?
 14. Mi się zdarzyło po relanium albo po xanaxie wypić. Brałem rano A wypiłem wieczorem i nic się nie działo. Może szybciej chciało mi się spać A tak to niczego innego nie zauważyłem. Z klonazepamem nie łączyłem bo się bałem
×