Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

whiplash

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 1. Ja zaczynalem 2x150 po jakims czasie musialem przejsc na 2x300 a potem juz szkoda pisac
 2. Ja dostałem właśnie na lęki z objawami typu silny ból brzucha. Ja sporo przybrałem ale nie od leki tylko od zarcia po prostu nie miałem tej blokady ze juz za dużo dzisiaj i podjadalem. Jedzenie tuczy.
 3. whiplash

  OT

  Zawsze możesz się pobawić rano metylo na pompę wieczorem benzo na zbicie. Tylko czy to na dłuższą metę ma sens, chyba nie. Chciaz trzeba przyznac wrzucenie 20 na raz to jest moc.
 4. Wszystko jest do zniesienia te dawki nie są duże. Ja ostatnio zacząłem od 1 tabs. 100mg - waga 87kg. Poskręcało mnie. Potem 50 przez tydzień i teraz 100mg najgorsze to przeczytać ulotkę poczytać o skutkach ubocznych a potem sobie wkręcić ze są. Więcej wiary we własne siły i to że będzie lepiej.
 5. To jest internet a ja mogłem nawet nie byc 100 metrów od pregabalina... Zdjęcia chcesz to ci wyślę że mam. Zejście bylo takie jak pisałem. Akurat to nie tak jak z alprazolamem że zejście po pół roku to praktycznie konanie... Przeżyłem alpre a prega nie robi wyrażenia.
 6. Nie musisz współczuć nic im nie jest. Na tej dawce byłem jakieś 3-4 miesiące. Nie wiem jak u ciebie bo moje schodzenie trwało może tydzień. Tak po prawdzie to dawka była między 1800 a 2400 i powaznie - decyzja, że koniec, zmniejszanie dawki i zero. Problem był że snem ale na to kupilem melatonine. Więc nie wiem o jakim dramacie piszesz. Oczywiście mój przypadek nie musi dotyczyc dużej ilości przyjmujących. Ja bym właśnie nie dramatyzował.
 7. Chyba dodajesz sobie objawów. Stosowałam 6x 300 na dzień. Nic mi nie wiadomo o pogorszeniu wzroku.
 8. 20mg rano i lecisz cały dzień. Niestety pogłębia psychosomatyczne dlatego odrzuciłem. Fajna zabawka ale myślę że Max na miesiąc...
 9. Pierwszy raz stosuje więc nie wiem jak to będzie np za 2 mies. Nie spotkałem się ze stanowiskiem że to może uzależniać, ale też nie czytałem za dużo na ten temat...
 10. Bo nie musi. Jak zapewne wiesz wątroba regeneruje się sama. Heparegen niweluje skutki chemii która wcinasz. Dzięki temu zachowujesz normalny stan wątroby pomimo jej katowania lękami. Wszystkie te suple typu fosfolipdy to śmiech na sali jeśli wierzysz w suplement diety a nie lek to o czym rozmawiamy...
 11. Ciekawe że reagujesz na takie mikro dawki. Patelni razy pisałem słuchajcie swojego ciała. Mi ten lek pomógł ale dawki te które bierzesz to na mnie nic nie działało. Dopiero 300 x 2 coś robiło.
×