Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

sjk1996

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Właśnie z tą naprawą pomimo wieku nie jest łatwo, bo tak naprawdę ciężko tak się podnieść walcząc ze swoją psychiką. Można tkwić w miejscu aż do śmierci tak naprawdę, wiek z czasem też przeminie.
 2. Nie ty pierwszy popełniasz taki błąd, też się tak zachowywałem. Po prostu brak ci relacji z drugą osobą albo po prostu w jakiś sposob ta osoba utkwiła ci w pamięci.
 3. Mam to samo, też szukam pracy w sprzedaży,ale lęk jest silniejszy i boje się,że nic mi nie wyjdzie. W sumie w hazardzie sam siedziałem, zamiast spłacać długi to ja przegrywałem wypłatę i jeszcze bardziej się dołowałem. Idąc ulicą ogarnia mnie totalny smutek, widząc ludzi.. nie umiem się ogarnąć, często wychodzę z domu i idę bez celu przed siebie tylko po to by nie siedzieć w domu. Spotykam się ze znajomymi,ale już ciężko mi złapać z nimi jakiś kontakt, zrobiłem się strasznie pusty.,,
 4. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie przy życiu chyba trzyma tylko nadzieja, a już jeżeli to żyję chwilami który w pewien sposób doprowadzają do jakiejś euforii krótko,ale zostają wspomnienia i można liczyć na jakąś nadzieję na lepszy dzień. Dodatkowo pomagają leki,ale wprowadzają mnie w jakiś stan pustki bez okazywania jakichkolwiek emocji.
 5. Odkąd biorę leki czuje się taki pusty, ciężko mi się uśmiechnąć....problem z zasypianiem, problem ze wstawaniem...ehh
 6. Czuje się dosyć pusto, prawdopodobnie przez leki.
 7. sjk1996

  Samotność

  Właśnie, samotność jako towarzystwo jest czymś innym niż związek, Chociaż, czasem wystarczą zwykłe relacje by przezwyciężać samotność i brnąć ku górze.
 8. W miarę stabilnie, jednak nie wiem co ze sobą zrobić...
 9. Fajnie jest dzwonić do znajomych którzy nie odbierają,ignorują... Fajnie jest rozmawiać z samym sobą... No nic, idę się przejść w samotności ulicami. Jutro wykupię leki, może coś pomogą.
 10. Beznadziejnie, znowu wróciły "złe myśli"
×