Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

rurys

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Super, że realizujesz swoje plany i poszedłeś na studia, tam też pewnie poznajesz osoby o podobnych tobie zainteresowaniach. Na forum można otrzymać sporo wsparcia, więc warto się udzielać :)
 2. Porozmawiaj z chłopakiem i siostrą na osobności i dowiedz się dlaczego nie chcą, żebyś się spotykała z nimi. Unikaj ich konfrontacji, a raczej staraj się pogodzić ich na osobności, aby nie mieli o sobie takiego zdania.
 3. Pewne jest, że nasze nastawienie do celów sobie postawionych ma najwyższy wpływ na ich osiąganie, a prawo przyciągania to moim zdaniem chwyt marketingowy i przedstawienie tego w komercyjny i mistyczny sposób. Oczywiście, że to działa, bo osiągniemy coś tylko jak czegoś chcemy :)
 4. rurys

  Lecimy do przodu!;)

  Świetnie, że napisałaś, bo możesz być motywacją dla innych :) Gratuluję tak wytrwałej walki z chorobą i życzę powodzenia
 5. rurys

  Cześć

  Jestem Kuba. Ostatnio mam bardzo ciężki okres w życiu i potrzebuję dobrego słowa, wsparcia. Na forum można ciekawie podyskutować, więc może poprawi mi to humor, a może też moje słowa będą dla kogoś wsparciem.
×