Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

earth

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. @ktochcesz a nie masz może depresji albo nerwicy? Bo przy tym są takie objawy.
 2. A mi dziś dzieciaki wyjechały i mam ochotę na 2-3 piwka a jestem na początku brania wenfli. Biorę dopiero 3 dzień. Czy to dobry pomysł?
 3. Mnie tak oczy bolą 'od spodu' i strasznie mi łzawią, jakbym płakała. -- 06 sie 2015, 14:52 -- A mi dziś dzieciaki wyjechały i mam ochotę na 2-3 piwka a jestem na początku brania wenfli. Biorę dopiero 3 dzień. Czy to dobry pomysł?
 4. To ja odwrotnie, olewam dawke startowa 37 od razu 75, z tym ze rozbite na 2x 37. Mam dosyc tej zmory. Jak na razie skutki uboczne prawie zerowe.
 5. Po 2 tygodniach?? Przeciez to tylko na start, zeby nie bylk szoku.
 6. Po jakim czasie zwiekszaliscie dawke startowa. Ja teraz biore 35 a docelowo ma byc 75. Ostatnim razem zwiekszylam po 9 dniach, ale to chyba za dlugo?
 7. Kurczę, dopiero teraz je pierwszy raz otworzyłam i okazało się, że w środku są 2 oddzielne tableteczki :) Poprzednie leki wenli (Efectin) miały mnóstwo drobnych kulek, myślałam, że tu jest to samo. Jutro znowu zaczynam i znowu mam pietra ...
 8. Po ok. 2 -3 miesiącach, ale ja za krótko brałam wcześniej. Odstawiłam z własnej głupoty...
 9. Znowu mnie ta zmora dopadła... ( Znowu muszę brać Lafactin (wenla). Nie mam siły iść do lekarza, a mam w domu tabletki 75 mg. Wiem, że na początek są dla mnie za mocne. Czy można te kulki z kapsułek wysypać i podzielić na pół?
 10. tomasz_xyz - a może za dużo bierzesz??? Wyczytałam, że bierzesz jeszcze Eliceę. Można łączyć te leki??
 11. earth

  Esci spin-off

  Absolutnie nie dobiorę Ci leku. Lekarz jest od tego. Może zmień lekarza?
 12. earth

  Esci spin-off

  A ilu leków już próbowałeś i jak długo brałeś?
 13. earth

  Esci spin-off

  Oczywiście, to podstawa. To jeśli bierzesz już je wystarczająco długo, by być pewnym, że nie działają to lekarz powinien chyba zmienić?
 14. earth

  Esci spin-off

  lunatic - jeśli lek zacznie działać, to na pewno odzyskasz chęć do życia, same przyjdą nowe pomysły i chęć do działania. Problemy zaczną się wydawać o wiele mniejsze i dużo optymizmu napłynie :) Zobaczysz!!!
×