Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

czrek4321

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. czrek4321

  Co teraz robisz?

  zastanawiam się ile jeszcze potrwa ta depresyjna zwała,boli mnie mózg od tego cholerstwa
 2. Witajcie! moim skromnym zdaniem to lepiej sobie zamętu go życia nie wprowadzać, życie na czysto ma swój smak i nie wprowadza zniekształceń ,każdy ma wybór namawiam do abstynencji
 3. czrek4321

  Na co masz ochotę?

  na dobry nastrój jutro i spokojny dobry sen
 4. dzięki za poczucie humoru, to wywołuje dawno zapomniany uśmiech. Na psychoterapię chodziłem ale nie grupową, może to jest dobry pomysł, raz byłem na grupie otwarcia w gesthalt. poadrawiam -- 02 kwi 2014, 23:54 -- chcę jakoś nauczyć się weselej tą samotność traktować.
 5. Bądź spokojny w końcu wystrzeli jak korek z szampana, głowa do góry. czasy takie ,że ludzie wiązać się nie chcą tylko ganiają za pseudo przyjemnościami w ,każdej postaci.
 6. czrek4321

  witajcie !

  witaj!!!!! Dobrze że piszesz, ja się z tym morduję 4 lata średnio po 2-3 mcy w roku. Witaj.
 7. W tej całej depresji, to wygina człowieka we wszystkie strony, i straszne jest to ,że nie ma z kim pogadać bo czuję się jak z planety "kapax", a jak się komuś powie, że jest licho i ledwo na plaster się człowiek posklejał to nawet znajomi patrzą się jak na wariata. Myślę ,że ta lipa musi się kiedyś skończyć przecież nie może to trwać bez końca.Co robić , co robić pytanie w panice się nasuwa często! Może macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić. A jeszcze gorsza jest to pustka którą czuję w środku , czasami zupełnie jak bęben , pusto i echo.
 8. czrek4321

  Witajcie Wszyscy!!!

  No, to super witam pozostałych, kurde to powitanie sprawiło mi frajdę.
 9. czrek4321

  Witajcie Wszyscy!!!

  khaleessi, to miłe witaj również
 10. Od kilku dni czytałem co piszecie i cóż przyznać muszę, jest mi to bliskie. Od 2-mcy z małymi przerwami leżę jak kłoda w łóżku.Lęk na przemian ze złym samopoczuciem. Szukam wsparcia bo to jest straszny stan, który za nic się skończyć. Pozdrawiam Wszystkich życząc mił ego wieczoru !
×