Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kociara

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. kociara

  Skojarzenia

  siedzenie w domu- nuda
 2. Rozumiem cię, też byłam w takim związku. Ona pewnie nic się nie zmieniła, zmieniły się tylko emocje między wami.Jedyna szansa, to spróbować słuchać się nawzajem. Najgorsze, że ludzie (może dotyczy to tylko kobiet?) nie chcą lub nie potrafią mówić wprost, powinno się pewne zachowania interpretować. To dość męczące ale zawsze jakiś sposób.
 3. Trudna sytuacja, ale chyba powinieneś zakończyć tą znajomość, bo to może skończyć się tragicznie
 4. Miałam kiedyś szczurka. Miła i mądra bestyjka. Trochę dużo siusia tu i tam, ale w ten sposób znaczy teren . Teraz mam dwa kotki. Większy kaliber też sporo siusiają ale do kuwety :).
 5. kociara

  zadajesz pytanie

  Krewetki są ok. Czy kobiety są fatalnymi kierowcami?
 6. Przed chwilą wracałam autem do domu. Jakiś narwany facet wyzwał mnie za to, że zatrzymałam się na żółtym. W sumie jechałam prawidłowo. Strasznie mnie zdenerwował. Nie mogę się opanować. Cholera, znowu będę miała traumę przez takiego dupka.
 7. kociara

  Witam nieśmiało !

  farelka40, byłam w podobnej sytuacji w pracy, z tym,że nękała mnie córka szefa z jej poplecznikami i jestem z siebie dumna, że to wytrzymałam. Bo ja zostałam - oni musieli odejść -z różnych powodów. Miałaś pecha, że trafiłaś na taką sucz. Spróbuj zapomnieć o tych przeżyciach. Przeanalizuj, dlaczego cię gnębiła. Może ma taki podły charakter lub miała inne plany związane z twoim stanowiskiem. Głowa do góry
 8. kociara

  Skojarzenia

  polityka - szambo
 9. Beznadzieja, "Trzynasta w samo południe" odpadli :) -- 17 maja 2014, 21:16 -- ups to mnie nie cieszy pomyłka
 10. kociara

  Skojarzenia

  zbawiciel-krzyż
 11. kociara

  Skojarzenia

  omlet-patelnia
×