Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Jagoda34

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. u mnie wydarzenie miało miejsce 22 lata temu i był względny spokój wg mnie, wg terapeutki niezupełnie anoreksja , bulimia...depresja, ostre objawy PTSD pojawiły się w maju ub roku. Teraz chyba zaczynam wierzyć, że być może się uda, choć ciężko jest strasznie.
 2. objawy chorobowe kompensacyjne to nie tylko wymioty, ale i głodówki, nadmierne ćwiczenia fizyczne, przeczyszczanie itp. to że ktoś nie wymiotuje nie oznacza że nie ma innych obj chorobowych
 3. pamiętam całe studia miałam syndrom studenta medycyny od guza mózgu po białaczkę, zresztą jak 3/4 ludzi na roku z czasem to mineło bezpowrotnie - na szczęście:D
 4. Jagoda34

  Cześć

  witaj
 5. jak Was czytam to jakbym siebie widziała paraliżujący strach, marzenie o amnezji , luki w pamięci, brak koncentracji... to przerażające. Dlaczego ludzie ludziom robią takie rzeczy?
 6. ja jestem w terapii od 7 mies, owszem nie tylko tego dotyczy problem, ale mimo wszystko nie do końca czuję się ok. Staram sie pracować nad sobą i oswajać przeszłość ale nie jest łatwo.
 7. Jagoda34

  hej

  ja tez
 8. miałam 12 lat gdy on to zrobił, ufałam mu. Byłam roztrzepanym, świergolącym i uśmiechniętym dzieckiem.Tego dnia coś we mnie umarło, jestem inną osobą mimo że dorosłą ale inną. Od kilku mies jestem w terapii, nadal śpię tylko na lekach, w ciągu dnia przeżywam kadry z filmu z tamtego wydarzenia, zbliżenie się do mnie bliżej niż metr powoduje, że czuję się jak sparaliżowana. W sytuacjach zagrożenia jestem bezbronna jak dziecko, nawet nie wiem czy dziecko, bo nie krzyczę, nie uciekam tylko stoję jak słup soli bez wyjścia. Zastanawiam się jak długo trwa terapia PTSD ? kiedy miną objawy bo już jestem zmęczona, strasznie zmęczona tym wszystkim.
 9. Jagoda34

  hej

  Witam mam na imię Jagoda. Czytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć..
×