Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SzymekWCH

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nie na nerwy źle napisałem dostałem ten lek na ciągły niepokoj i lęki
 2. Witam. mam nie całe 20 lat i od paru dni nie mam w ogóle erekcji wześniej brałem Fluoksetyne 10 mg a od dzisiaj biore Symfaxin ER 37,5 mg. Powiedzcie mi co mam zrobić żeby erekcja była taka jak kieyś dodam że jeszcze miesiąc temu mogłem ze swoją narzeczoną po 5 albo 6 razy na dzień Pomóżcie mi .
 3. Witam. Wczoraj dostałem lek Symfaxin na nerwy w dawce 37,5 mg. dzisiaj wziełem pierwszy raz ten lek opiszcie wasze relacje z tym lekiem jakie mieliście skutki uboczne i po jakim czasie pozytywne efekty widzieliście. Pozdrawiam
 4. Witam. O to historia mojego dnia. Więc tak obudziłem się rano od razu opętał mnie cholerny strach cały się trzęsłem bałem się jak nigdy szybki oddech, serce waliło jak młotem, ciśnienie miałem 160/104 a tętno 100 w głowie mi się kręciło i słabo mi było i do tej pory jest tak jakby wystraszony i otępiały jeść mi się w ogóle nie chce nic mnie nie cieszy i czuje jak bym nie miał sił na życie. Powiedzcie co może mi dolegać. Pozdrawiam.
 5. A jakie były Twoje skutki uboczne i przy jakiej dawce ?
 6. Ale ja Ci powiem że kiedyś brałem Fluoksetyne też 10 mg i w ogóle nie miałem takich problemów a teraz się czuję jakbym wypił ze dwa piwka .
 7. Witam. Jakie mieliście skutki uboczne podczas zazywania fluoksetyny i jak długo tracy i jakie dawki braliście bo ja biore juz 5 dzien w dawce 10 mg i czuje się otmaniony i otępiały.
 8. SzymekWCH

  Fluoksetyna

  Witam. Jakie macie lub mieliście skutki uboczne po Fluoksetynie ? . Ja biorę ją 5 dzień w dawce 10 mg i czuje się po niej jeszcze bardziej otępiały niż byłem i straszny niepokój czuje w sobie więc proszę opiszcie wasze relacje z tym lekiem. Dodam też że razem z Fluoksetyną biorę Hydroxyzyne na uspokojenie więc może to te połączenie tak działa jak myślicie ?. Pozdrawaiam !.
 9. Witam. Jakie macie lub mieliście skutki uboczne po Fluoksetynie ? . Ja biorę ją 5 dzień w dawce 10 mg i czuje się po niej jeszcze bardziej otępiały niż byłem i straszny niepokój czuje w sobie więc proszę opiszcie wasze relacje z tym lekiem. Dodam też że razem z Fluoksetyną biorę Hydroxyzyne na uspokojenie więc może to te połączenie tak działa jak myślicie ?. Pozdrawaiam !.
 10. Witam. Jakie macie lub mieliście skutki uboczne po Fluoksetynie ? . Ja biorę ją 5 dzień w dawce 10 mg i czuje się po niej jeszcze bardziej otępiały niż byłem i straszny niepokój czuje w sobie więc proszę opiszcie wasze relacje z tym lekiem. Dodam też że razem z Fluoksetyną biorę Hydroxyzyne na uspokojenie więc może to te połączenie tak działa jak myślicie ?. Pozdrawaiam !.
 11. Reiben, Ja zauważyłem że jak się czuje lepiej w sensie jak mam odrobine lepszy humor to otępienie jest mniejsze do tego stopnia że w miare funkcionuje a jak mam gorszy dzień np. jak jest ponuro na dworze i mam doła to otępienie jest takie że ledwo rozumię co kto do mnie mówi więc tylko wiara w siebie nam pomoże !. Pozdrawiam wszystkich ! :)
 12. A jakie obiawy u Ciebie były i jak długo to trwało ?
 13. Teraz ju z wiem że nie mogę przerywać leczenia i tylko czekać na poprawę alle najbardziej martwi mnie te otępienie i problemy z pamięcią Dzięki za dobre słowa !
 14. Może i nic nie pomoże ale ja z dnia nadzień coraz gorzej się czuje, teraz zmieniłem psychiatre i zobaczymy bo mi powie bo w 2011 roku wylądowałem w szpitalu i wtedy stwierdzili u mnie ''Pourazowy zespół Depresyjny" a ja głupi przerwałem leczenie :/
 15. Witam. Mam 19 lat i od czasu śmierci mojego ojca gdy miałem 17 lat zaczeło dziać się ze mną coś złego więc zacznę od początku. W tą samą noc gdy zmarł ój ojciec zaczełem odczuwać silne bóle serca i jego kołatanie do tego straszna tęsknota za ojcem i strach przed śmiercią matki ponieważ mama miesiąc poźniej dostała zawału ale dodam że ojciec umarł podczas ósmego zawału więc leczył się na serce od 13 lat i było tylko gorzej, moje teraźniejsze obiawy to: Od dłuższego czasu odczuwam takie jak to nazwać fachowo hmm otępienie, czyli pustkę w głowie, bezradność, brak koncentracji, pamięci, czasami problemy z płynnością mowy, podrażnienie, nerwowość, niechęć do wszystkiego, duże problemy ze zrozumieniem to co ktoś mówi, brak kreatywnego myślenia, wrodzonej inteligencji, taki wewnętrzny niepokój. Wizyte u psychiatry mam dopiero na 30 stycznia narazie od wczoraj biore Fluoksetyne 10 mg i Hydroxyzyne na uspokojenie dodam że chodziłem już do psychiatry ale on tylko leki mi dawał i nic więcej nawet mi nie powiedział konkretnie co mi jest może wy mi powiecie co mi jest. Czekam na wasze odpowiedzi Pozdrwiam
×