Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kar0lina

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Hmm, jop. A grunt to..... pozytywnie myśleć. Heh tego nam brakuje! Jeśli nie ma nic, to lepsze byle co, nawet taśma produkcyjna, aby chociażby wyjśc do ludzi. Druga połowa roku 2014 ma sie ponoć po mału poprawiać jeśli chodzi o rynek pracy.
 2. Candy14 - o, to nawet dość często się widujecie, znacie się wszyscy tutaj? Jak długo piszecie ze sobą? Depakiniarz - to fakt, pozory mogą mylić:) ja też nie należę do otwartych i do aż tak wylewnych osób w towarzystwie. A brak pracy rzeczywiście pogarsza tylko ten san i tak się troche koło zamyka.. -- 04 gru 2013, 23:23 -- Depakiniarz - a ta dolegliwość z drukowanych liter to ciekawe.. nie słyszałam o tym i nie do końca rozumiem na czym to polega(?)
 3. Depakiniarz - jeszcze raz dzięki za odpowiedź:) czuje się jakoś raźniej, że nie jestem sama, nawet jeśli chodzi o brak pracy... Może ja będę już pisała na tamtym forum głównym, żeby nie wprowadzać zamieszania.
 4. Depakiniarz - chyba aż takiego lęku przed obcymi osobami nie masz(?), wydajesz się najbardziej otwartą osobą póki jestem przez te kilka minut tutaj, dzięki za otwartość:)
 5. Depakiniarz - dzięki za odpowiedź:) a powiedz coś o sobie, typu ile masz lat, jak masz na imie, wiesz wszystkie dane z dowodu osobistego;). Oczywiście żartuję, napisz tyle ile masz ochotę. A ile się leczysz ze swoich dolegliwości? I czy często organizujecie grupowe spotkania??
 6. Spokojnie mieszczę się w przedziale między 15 a 30 :) Mam 27 lat (niedługo 28). Mam nadzieje, że ja tutaj też nie będę o nic posądzona. Na nerwice lękową lecze się prawie 7 lat, ostatnio z przewlekłą depresją. Chętnie poczytam jak u innych:)
 7. Cześć Wszystkim! Jestem tu nowa, więc nie za bardzo orientuję się co jest w temacie. Parę słów odemnie... Mam nerwicę lękową od prawie 7 lat, ostatnio z przewlekłą depresją. Chętnie poznam osoby z taką samą lub podobną dolegliwością. Szukam również koleżanki, przyjaciółki od serca, bratniej duszy z Gdańska (i okolic)! Z racji tego, że nie mogę znaleźć pracy w zawodzie, jestem poniekąd skazana na siedzenie w domu, co mi strasznie doskwiera:( mimo fobii społecznej bardzo brakuje mi kontaktu z ludźmi, spotkań i rozmów, lub po prostu drugiej osoby, przy której można być sobą. Z drugiej strony wiele rzeczy bym chciała zmienić, zrobić, a nie mogę ruszyć tyłka i iść do przodu. Czy znajdzie się tutaj Bratnia Dusza? Pozdrawiam Wszystkich!:) Karolina
 8. Cześć! Ja miałam ucisk w głowie, ale biały nalot na języku? Nie... to chyba nie objaw nerwicy.
 9. Cześć Wszystkim! Mam nerwicę lękową od prawie 7 lat, ostatnio z przewlekłą depresją. Chętnie poznam osoby z taką samą lub podobną dolegliwością. Szukam również koleżanki, przyjaciółki od serca, bratniej duszy z Gdańska! Z racji tego, że nie mogę znaleźć pracy w zawodzie, jestem poniekąd skazana na siedzenie w domu, co mi strasznie doskwiera:( mimo fobii społecznej bardzo brakuje mi kontaktu z ludźmi, spotkań i rozmów, lub po prostu drugiej osoby, przy której można być sobą. Zapraszam do korespondencji na forum lub priv!:) Pozdrawiam Karolina
×