Skocz do zawartości
Nerwica.com

viviana3

Użytkownik
 • Postów

  41
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia viviana3

 1. Odkąd biorę Trittico z Tisercinem jestem jakby mniej zmęczona w ciągu dnia. Ale budzę się bardzo wcześnie - zasypiam przed 22 a budzę się o 5 - czy to jest normalne? Kiedyś zawsze długo spałam, w wolny dzień spokojnie mogłam pospać do 9.
 2. Nie wiem, jak Trittico działa na lęki, bo biorę to na sen, ale ma działanie uspokajające. Po jakim czasie mogę oczekiwać działania leku? Wzięłam drugi raz Trittico z Tisercinem i mam wrażenie, że jakby minimalnie lepiej się wyspałam.
 3. Jeżeli masz na myśli leki typu Stilnox, Nasen to moja lekarka nie chce ich przepisywać, bo uzależniają.
 4. Wczoraj po raz pierwszy dołączyłam Tisercin do Trittico ... i znowu wybudziłam się przedwcześnie nad ranem. Liczę, że może z czasem leki wykażą swoje działanie.
 5. Ja niestety do takich klinik leczenia zaburzeń snu mam trochę daleko. Zapisano mi Trittico plus Tisercin na sen. Sądzicie, że taka kombinacja leków pomoże mi wydłużyć sen?
 6. Czy sądzicie, że połączenie Trittico z Tisercinem może pomóc przedłużyć sen?
 7. Mnie dołożono do Trittico Tisercin. Myślicie, że taka kombinacja może pomóc mi uregulować sen? Wczoraj po raz pierwszy wzięłam ten Tisercin i nic, obudziłam się jak zawsze przedwcześnie. -- 14 lis 2013, 12:37 -- Nie wiem już co robić, żeby wydłużyć sen. Codziennie czuję, że nad ranem jakaś tajemnicza siła wyrywa mnie ze snu nie pozwalając wyspać się do końca. -- 14 lis 2013, 12:47 -- Czy ktoś mógłby mi coś doradzić w tym temacie? To dla mnie bardzo ważne. -- 14 lis 2013, 13:02 -- Jestem w ciągu dnia tak zmęczona, że mam problemy z podstawowymi czynnościami. Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.
 8. Właśnie nie wiem, co to za siła mnie wybudza. Czuję, że jeszcze pospałabym kilka godzin, a tu coś każe mi wstać. -- 11 lis 2013, 14:57 -- Czy ktoś jeszcze mógłby mi dopomóc w tym temacie? -- 14 lis 2013, 10:44 -- Czy Tisercin może pomóc w wydłużeniu snu? Pytam, bo dołożono mi ten lek do Trittico. Wzięłam go po raz pierwszy wczoraj i nie widzę żadnej różnicy. -- 15 lis 2013, 11:37 -- Dziś wzięłam drugi raz Tisercin plus Trittico i wydaje mi się, że jakby lepiej spałam. Po jakim czasie leki zaczynają działać?
 9. Używam stoperów do uszu, bez nich nie zasypiam. -- 11 lis 2013, 09:46 -- Ja staram się wietrzyć pokój przed snem, ale chyba nie dałabym rady spać całą noc przy otwartym oknie. Postanowiłam też zrezygnować z kawy na rzecz zbożowej.
 10. Czy znacie jakieś lekowe bądź domowe sposoby na przedłużenie snu? Ja codziennie wybijam się ze snu przedwcześnie. Wiem, że już o to pytałam w innych wątkach, ale to dla mnie bardzo ważne. W ciągu dnia czuję się tak zmęczona, ze nie jestem w stanie nic robić.
 11. Ja chciałabym w wolny dzień pospać chociaż do 9. Zazdroszczę Wam tylu godzin spania. Kiedyś spałam zawsze długo, te 9-10 godzin było mi potrzebne do wyspania się. Wstawałam rześka, pełna energii, a teraz wybudzam się przedwcześnie - czuję, że organizm potrzebuje znacznie więcej snu. W ciągu dnia czuję się zmęczona. -- 10 lis 2013, 15:53 -- Bardzo chciałabym ten sen wydłużyć. -- 10 lis 2013, 16:09 -- Ja po melatoninie nie odnotowałam żadnej zmiany.
 12. Czy ktoś mógłby jeszcze dodatkowo coś mi doradzić w temacie leków albo naturalnych sposobów na wydłużenie snu? Z góry dzięki
 13. Wurzel, jeżeli nie możesz zasnąć to może nie zmuszaj się tylko spróbuj coś porobić, a sen w końcu przyjdzie.
 14. No właśnie to dla mnie dziwne, że leki, po których mam spać, mogą powodować zmęczenie. Potrafię się obudzić o 3,4,5. Kiedyś zawsze spałam długo i spokojnie mogłam spać do 9. Budziłam się wypoczęta, pełna energii, a teraz zmęczenie, oczy podkrążone. -- 10 lis 2013, 10:19 -- Biorę witaminy Neurovit. W ciągu dnia nie mam siły nic robić.
×