Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

lukasz17

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Polecam obejrzeć na youtube: odburzanie według DivoVica, jest wszystko na luzie powiedziane. Nie gadajcie że nerwica się bierze z powodu niedoboru magnezu bo to chyba największy mit.
 2. Jaki model i czemu tak uważasz ?
 3. Brał z Was pod uwagę taką możliwość że nerwica natręctw może się nasilać przez palenie papierosów, u osób które palą ? Jeszcze 2 lata temu jak nie paliłem nie była tak nasilona - można powiedzieć że nie był to wtedy prawie problem dla mnie , a później jak zacząłem to właśnie się DUŻO bardziej nasiliło. Wiele osób które mają problemy psychiczne pali papierosy, nie uważacie że może jest to jeden z czynników które prowadzi do problemów z psychiką?
 4. Mógłby ktoś z Was, kto zna dobrze angielski to przetłumaczyć (zrobić napisy) dla dobra większości ?
 5. @DzeSss Niewidze w tym co napisałeś nic nienormalnego, to normalne że w takim wieku interesują Cie dziewczyny. Gdyby Cię nie pociągały to byłoby źle
 6. Ja odradzam branie jakichkolwiek leków, ja brałem przez 5 miesięcy Sertraline, później doszedł rispolept, gdy zaczęło działać byłem naładowany energią i to było zajebiste :) ale do czasu, potem na odwrót było że nic mi się nie chciało na wszystko wyje.... - niewiem czy sobie tego nie wmawiam ale ten stan mam do teraz, przed braniem lepiej funkcjonowałem, ale życie dezorganizowała nerwica, więc myśle że lepiej jechać bez leków a walczyć z tym na maksa. Myśle że mnie te leki zmieniły niekoniecznie na dobre, jestem bardziej otwarty na ludzi, ale zmniejszyły mi się ambicje w nauce. Nerwica jak była tak jest, więc branie tych leków w moim przypadku = bez sensu. Mam od lat nerwice natręctw, ale bardzo się nasiliła gdy zacząłem czytać artykuły w internecie na ten temat i nową szkołę, myśle że aby zminimalizować nerwice trzeba nic nie czytać na ten temat, ale zająć się codziennymi sprawami. Czytałem wiele artykułów o lekach SSRI i podobnych, które podobo w większości nie leczą choroby tylko jest to efekt placebo. Kiedyś nie było leków i tak rozwiniętej psychiatri, a choroby były, tylko w większości przypadków mijały po czasie, a teraz tak nie jest, bo te leki manipulują neuroprzekaźnikami, chwilowo jest lepiej, a potem nawrót.... ( http://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/02/leki-przeciwpsychotyczne-nowej-generacji-atypowe-leki-neuroleptyczne-neuroleptyki-atypowe-narod-na-prochach-szczegolowe-opracowanie-zbrodni-farmacji-dokonane-pr/ )
 7. @Kokojoko dokładnie nn to coś bardziej inteligentniejszego, mam swoje pasje, spotykam się ze znajomymi, a nn dalej jak była tak jest.
 8. Sertralina - bo było wyje... na wszystko, brak chęci na nic i brałem też rispolept.
 9. Witam No i znowu się pogorszyło, masakra... Z 30 min kąpieli zrobiło się ponad 1h. Przestałem brać leki miesiąc temu. I co tu robić ? Mógłbym z kimś pogadać na PRIV, kto miał problem z myciem ?
 10. lukasz17

  Odbija mi palma :D

  Czyli to normalna reakcja ?
 11. Witam Od jakiegoś 1 miesiąca mam czasem taki dziwny stan że umiem się cały czas śmiać z niczego A jeśli zobaczę coś śmiesznego to jeszcze bardziej mi to się nasila... Zaobserwowałem u siebie taką reakację że np. się bardzo się czymś przejmuje np. szkołą, przyszłością, a po jakimś czasie ten stan mija o odbija mi palma....
 12. Pytam dlatego że wiele osób tutaj obecnych to brało i dlatego pytam.
 13. Witam Odstawiłem sertraline, po jakim czasie wrócę do normy, jeśli chodzi o motywację i koncentrację ?
 14. http://nowaatlantyda.com/2011/10/13/prozac-na-lawie-oskarzonych/ \ Ten artykuł daje wiele do myślenia. "Antydepresanty wywołują także emocjonalne podniecenie, które jednak trwa krotko i przeradza się w apatię" - mam dokładnie tak samo. -- 04 gru 2013, 19:19 -- Odstawiłem sertraline, po jakim czasie wrócę do normy, jeśli chodzi o motywację i koncentrację ? -- 04 gru 2013, 19:20 -- Odstawiłem sertraline, po jakim czasie wrócę do normy, jeśli chodzi o motywację i koncentrację ?
×