Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

_Adi_

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. na pewno będę pisała, dziękuje mam nadzieję, że ten pobyt odmieni moje życie, że chociaż będę mogła sama wychodzić z domu :)
 2. jestem dzisiaj pierwszy dzień w szpitalu w Komorowie, przede mną pierwsza noc poza domem już od jakiegoś czasu...czeka mnie 2 tyg. ciężkiej pracy i nauki radzenia sobie z atakami paniki, lęku
 3. Na forum psychologicznym istnieje przekonanie, że każdy może liczyć na pomoc bliźniego.Dlatego też Jasio postanowił wejść z swoim nieprawdopodobnym problemem, który polega na atakach paniki. Nie bacząc na nic wszedł na forum i spotkał się ze swoimi znajomymi. Okazali się oni bardzo pomocni w załatwieniu pewnej bardzo dyskretnej sprawie. Okazało się, że Jaś bardzo boi się ładnych kobiet. Ma następujące objawy: dostaje natychmiastowej czkawki połączonej z nagłym zarzucaniem tylnej nogi,samouszkodzenia w postaci bezbarwnego tatuażu. Jasiu był Pis'owcem wyznającym odżywianie się światłem. Wyznawał też tezy, które wielu ludziom nie podobały się, a nawet budziły odrazę i wstręt.Doszło nawet do tego ,że kilka razy ktoś próbował obrzucić go zgniłymi pomidorami,ale na nim nie robiło to większego wrażenia. Delektował się smakiem przecieru pomidorowego, który wpływał na cerę w sposób wyjątkowo aksamitnie i nawilżająco.
 4. _Adi_

  Skojarzenia

  odwołanie - prawnik
 5. _Adi_

  Skojarzenia

  srebrno zielony - piłka nożna
 6. _Adi_

  zadajesz pytanie

  Nie lubię... Cola czy Pepsi?
 7. Okruszek, ja dopiero poczułam lepszy efekt po 2 tygodniach, biorę 4 tydzień i tak jak pisałam raz lepiej a raz gorzej. Mam nadzieję, że to kwestia czasu jak będzie wszystko ok.
 8. ja biorę asentre już 4 tydzień, ciężko stwierdzić, raz jest lepiej a raz gorzej...
 9. Na forum psychologicznym istnieje przekonanie, że każdy może liczyć na pomoc bliźniego.Dlatego też Jasio postanowił wejść z swoim nieprawdopodobnym problemem który polega na atakach paniki. Nie
 10. Spylacz jesteś niesamowity w swoim opowiadaniu, zazdroszczę Ci takiej swobody pisania, oczywiście czekam na dalszą część i trzymam kciuki za Ciebie.
 11. _Adi_

  Skojarzenia

  trupia czaszka - halloween
 12. _Adi_

  Skojarzenia

  cmentarz - szkielet
 13. _Adi_

  Skojarzenia

  bessa - strata
 14. _Adi_

  Witajcie

  Witaj Nancy
×