Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

marzena9669

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Do 5 tabletki czułam ciągłe poddenerwowanie byłam taka roztrzęsiona i czułam strach,ale po 6 tabletce jest ok mam dobry nastrój i brak lęków co najważniejsze .Jeżeli tak będzie dalej to sprawdzi się ten lek.Oczywiście trzeba samemu też chcieć poprawy i nie załamywać się i oby ta poprawa nie była chwilowa. -- 30 kwi 2011, 08:07 -- Chyba poprawa była tylko na chwilę a już miałam nadzieję.Nadal są lęki i drżenie.Trzeba spróbować czegoś innego,ale nie załamuję się sama się podbudowuję aby czuć się lepiej.
 2. Dziś jestem po pierwszej dawce i czuję się lekko ospała i nie jest gorzej co najważniejsze,zobaczymy co będzie dalej
 3. Dziś mój pierwszy dzień liczę,że będzie poprawa i staram się w to wierzyć.Będę pisała jak mi idzie z dnia na dzień
 4. Ok napiszę jak to będzie w moim przypadku.
 5. No ja już we wtorek rozpocznę moją kurację Valdoxanem choć mam obawy oby i u mnie nie nasiliły się te lęki,bo to jedyna rzecz z którą mam problem.
 6. Nie ja nie jestem ze stolicy i nawet nie wiem od kogo zależy aby wziąć udział w tym programie ,mi zaproponował to lekarz.
 7. Jeszcze nie dziś byłam tylko na badaniach i jeżeli będzie ok to wtedy zacznę kurację całkowicie darmową nie próbkę.
 8. Wybrałam się do lekarza psychiatry,bo mam straszne lęki i on wtedy sam zaproponował mi ten lek,powiedział,że mogę go dostać na receptę,ale jest drogi i jeśli zgodzę się na ten program to dostanę go za darmo.
 9. Mam wziąć udział w programie Servier w leczeniu Valdoxanem i chciałabym poznać opinie osób,które brały ten lek.
 10. Czy ktoś brał Valdoxan i jak się po nich czuł?
 11. Wychodzę też sama,ale tylko blisko domu i nawet wtedy gadam przez telefon aby nie myśleć,ale zeby iść gdzieś dalej to jakoś nie mogę się przełamać choć było i tak,że dałam radę sama i wtedy byłam strasznie dumna z siebie.
 12. marzena9669

  [Toruń]

  Okolice Torunia witam
 13. Akurat ja mam zawsze możliwość aby z kimś wyjść,ale jeżeli by takiej możliwości nie było to nie wiem co bym zrobiła.Bardzo bym chciała aby to przeszło i abym mogła normalnie funkcjonować.
 14. No tak,ale jak jechałam do Gdańska a to 3 godz. od mojego miejsca zamieszkania i nie byłam sama to jednak lęk mnie ogarniał i strasznie się czułam.
 15. Ja to raczej nie wychodzę sama bo boję się ale idąc z drugą osobą zapominam o tym lęku i daję radę.
×