Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

conscious

Użytkownik
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. conscious

  Prawda o psychiatrii

  Ja się z tym zgadzam i to jest prawda niestety, że firmom farmaceutycznym nie zależy na wyleczeniu ludzi, tylko na ciągłym podtrzymywaniu na lekach - to jest czysty biznes. I do tego psychiatrzy co jakiś czas wymyślają nowe zaburzenia, kiedyś jak ktoś był chory psychicznie to była to 1 choroba/zaburzenie. Teraz jest tych zaburzeń około 100 i wymyślają co rusz jakieś nowe.
 2. conscious

  pustka - pomocy

  Stonka - przez ile lat brałaś paroksetynę?? Ja brałam to gów..no 9 miesięcy i odczułam paskudne jej skutki, m.in. właśnie takie jak zanik uczuć wyższych, odstawiłam ją ponad rok temu i dopiero teraz zaczynam wracać do siebie, tzn. powoli zaczynają wracać mi normalne emocje ale nadal mam problemy np. z płaczem - bardzo rzadko płaczę i to nie dlatego, że nie mam powodów, tylko dlatego, że juz tak nie potrafię jak kiedyś, tak jakby powstała jakaś blokada, która mi blokuje wypływ łez(uczuć). Paroksetyna to najsilniejszy z SSRI, ja bym szukała w niej przyczyn zaniku emocji wyższych, bo u mnie tak właśnie było. Myślę, że wchodzenie w kolejne leki to błąd, ja na Twoim miejscu spróbowałabym odstawić wszystko, ewentualnie jakieś uspokajacze zostawić doraźnie w razie czego, ale na stałe to bym stopniowo odstawiła ten cały szajs, bo jak widać nie pomaga, a pogarsza Twój stan. A z jakiego powodu zaczęłaś brać leki? co się działo takiego w Twoim życiu te 7 lat temu, że podjęłaś taką decyzję??
 3. a jakie leki zażywałaś i jak długo? PS. wiem co czujesz, ja też jestem nadal trochę otępiała pod względem odczuwania emocji ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej.
 4. The Marketing of Madness: Are We All Insane?
 5. conscious

  Prawda o psychiatrii

  "The Marketing of Madness: Are We All Insane?
 6. conscious

  Prawda o psychiatrii

  to się nazywa ignorancja, bo tylko wasze opinie są dobre, a innych nawet nie bierzecie pod uwagę ale róbcie u uważacie, jak chcecie, to wasze życie. A leki nie zawsze się bierze jak są konieczne, bo tak jak pisałam są przepisywane osobom, tak naprawdę którym mogłaby pomóc psychoterapia, bo mają jakieś lekkie zaburzenia, nie radzą sobie z jakąś sytuacją itd. Ale jak taka osoba idzie zamiast do psychologa to do psychiatry, to oczywiste wręcz jest to, że ten przepisze leki.
 7. conscious

  Prawda o psychiatrii

  Nola - ja nic nie pisałam o niepowodzeniach z lekami, leki mi pomogły wyjść z dołka i zdystansować się do pewnych spraw, ale na dłuższą metę robiły ze mnie robota, odbierały mi część duszy, uczuć i dlatego z nich zeszłam, bo mi to przeszkadzało.
 8. conscious

  Prawda o psychiatrii

  może nie we wszystkich przypadkach ale są nagminne przypadki gdzie lekarz przepisuje leki pochopnie, zamiast najpierw wysłać pacjenta na badania bądź psychoterapię, a wchodząc w zażywanie leków potem ciężko z nich zejść, wiem to po sobie ale ja się uparłam, że chcę być czysta(chciałam znów być sobą i nie chciałam się więcej truć chemią) i mi się udało.
 9. conscious

  Prawda o psychiatrii

  tahela - pomogły Ci SSRI? czyli już nie bierzesz i jesteś zdrowa?
 10. Jesteś młoda i przeżywasz teraz prawdopodobnie tzw. "zderzenie z rzeczywistością", widzisz powierzchowność innych ludzi, jak i swojego związku. Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia z tym chłopakiem, z którym teraz jesteś, to wiadomo co tu trzeba zrobić, trzeba się rozstać, posłuchaj swojej intuicji. Nie masz nikogo bliskiego z tego co piszesz, może wizyta u psychologa by pomogła? Po co od razu zaraz brać leki od psychiatry? One mogą pogorszyć Twój stan, wiem to z autopsji.
 11. Prawda o psychiatrii po angielsku http://www.cchr.org/quick-facts/introduction.html
 12. Polecam po angielsku: http://www.cchr.org/quick-facts/introduction.html
 13. viagra pomaga ale nie można tego brać naokrągło - próbowałam viagry i działała na mnie ale nie zamierzam tego łykać, zdarzyło mi się dosłownie dwa razy i seks był mega przyjemny Również brałam trazodon 5 miesięcy i nic a nic nie pomógł w tej kwestii.
 14. Polecam artykuł o psychotropach: Timeline of celebrities killed by Big Pharma: Whitney Houston, Michael Jackson, Heath Ledger, Farrah Fawcett, Elvis and more http://www.naturalnews.com/034967_celebrities_pharmaceuticals_timeline.html
 15. No jasne, że uzależniają, każdy mądry człowiek o tym wie, tylko idiota wierzy, że tak nie jest...
×