Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Symbian

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ważne jest by zdawać sobie sprawę skąd w ogóle wziął się cały problem, co go spowodowało. Następnie należy sobie uświadomić że nerwice natręctw może spowodować każde skojarzenie z przykrą sytuacją, czy to muzyka, jakieś przedmioty lub sam zapach. Te właśnie drobiazgi mogą podświadomie na Ciebie wpływać i wywoływać negatywne reakcje. Zacznij od tego by możliwie wszystkie negatywne skojarzenia zaczepić na nową w pozytywny sposób. Np. gdy robisz cos fajnego to puść sobie muzykę która wtedy Ci towarzyszyła to spowoduje że nie będzie negatywnych skojarzeń.
 2. Uświadom sobie że stres to Twój naturalny towarzysz, nie walcz z nim bo nie wygrasz dobrym pomysłem jest wizualizacja osób zgromadzonych przed Tobą w zabawny sposób. wyobraź sobie że zamiast mówić do ludzi, mówisz wprost do śmiesznych elfów lub że słuchacze maja wielkie czerwone uszy, tylko należy się również wtedy kontrolować by nie wybuchnąć śmiechem.
 3. Skup się na tym w czym jesteś najlepsza. Jeśli to jest praca, jakieś umiejętności, czy cokolwiek innego w czym jesteś dobra i chciałabyś się dalej w tym kierunku rozwijać po prostu rób to. Nic nie dodaje większej pewności siebie niż uczestniczenie w osiąganych przez siebie nawet drobnych sukcesach. Znajdź czas dla siebie i rozwijaj się choćby czytając ambitne książki i oglądając filmy z wyższej półki.
 4. Na nerwicę najlepsze jest wyrzucić z siebie wszystkie nagromadzone złości poprzez na przykład wyjechanie gdzieś za miasto i wykrzyczenie się, powyzywanie osób które sprawiają nam kłopoty. Dobrze jest również zapisać się na jakieś zajęcia które wyczerpują fizycznie np. jakiś sport czy nawet boks. Żeby tylko pozwolić wyżyćsie sobie na przedmiotach, to umożliwi zapanowanie wewnętrznej harmonii.
 5. Symbian

  zycie na emigracji :)

  Wiele zależy od miejsca, które wybierzesz na nowy/tymczasowy dom. Jeśli nie masz nic do stracenia to sobie jedź.
 6. Symbian

  Co teraz robisz?

  Ja rozmyślam o zielonych migdałach.
 7. Ja teraz słucham "Twoje kolorowe pączki"
×