Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

yamo

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. yamo

  Tramal i bunandol

  Cześć, to stary post ale też mam z tym problem, jak sobie z tym poradziłeś?
 2. przewertowałam dzisiaj ponad 40 stron, więc nie poszłam na łatwiznę, ale mało było opinii osób z borderline
 3. w porządku, przepraszam,, myślałam że dzięki temu zdobęde więcej informacji
 4. w porządku, przepraszam,, myślałam że dzięki temu zdobęde więcej informacji
 5. Cześć, chciałabym zacząć brać Lamotryginę bo mam nadzieję że ustabilizuje moje stany, jakie są wasze opinie o tym leku?
 6. Nie mogę znaleźć tego regulaminu, możesz napisać gdzie jest? Co do samoleczenia - tak to nie będzie, to on wystawia recepty, ja tylko chciałam z nim porozmawiać o lekach o których miałabym istotne dla siebie informacje. I jeszcze kwestia samoleczenia - ostatnio moja dermatolog do której przyszłam z nową chorobą za nic nie chciała ze mną porozmawiać o chorobie, musiałam potem czytać w internecie. a mój lek antykoncepcyjny to sobie sama wyszukałam bo lekarze ignorowali to co mówię i przepisywali niewłaściwe leki. i tak dalej. to nie zachęca do wierzenia tylko lekarzom.
 7. Pójdę, to jest w moim interesie, ale chciałam też się dowiedzieć. Przekopałam dzisiaj ok 40 stron tutaj na forum, ale też chciałam się poradzić, nie tyko lekarza. w końcu chyba po to są takie forum - by opisywać swoje doświadczenia i doradzić w razie czego? Nie jest mi łatwo jako nowej a ty mnie od razu zbywasz
 8. Cóż, lekarzom tak nie zależy za mocno na pacjentach, poza tym - pacjent będzie bardziej od lekarza znał działanie leków, w końcu on sam je bierze. Z tego co czytałam to gabapterynę biorą także doraźnie
 9. yamo

  powtórka

  Dodam że źle toleruję leki typu Lorafen - mam po takich rzeczach straszne doły, czy ktoś może mi przy okazji wytłumaczyć dlaczego tak jest?
 10. Dodam że źle toleruję leki typu Lorafen - mam po takich rzeczach straszne doły, czy ktoś może mi przy okazji wytłumaczyć dlaczego tak jest?
 11. Witam, jestem tu nowa. Mam borderline. Od jakiegoś czasu mam często lęki bez powodu, potrafi to trwać cały dzień, mam też ostatnio nastroje depresyjne. Zaczęłam brać Welbox, czy jest dobry na depresję? A na lęki? Chciałabym zacząć brać Lamotryginę bo mam nadzieję że ustabilizuje moje stany, jednak z tego co czytałam słabo wpływa ona na lęki, czy mogłabym do tego zestawu dołączyć doraźnie Gabapentynę? Ewentualnie co innego co by wyciszyło ale nie zamuliło (codziennie lub doraźnie).
 12. yamo

  powtórka

  Witam, jestem tu nowa. Mam borderline. Od jakiegoś czasu mam często lęki bez powodu, potrafi to trwać cały dzień, mam też ostatnio nastroje depresyjne. Zaczęłam brać Welbox, czy jest dobry na depresję? A na lęki? Chciałabym zacząć brać Lamotryginę bo mam nadzieję że ustabilizuje moje stany, jednak z tego co czytałam słabo wpływa ona na lęki, czy mogłabym do tego zestawu dołączyć doraźnie Gabapentynę? Ewentualnie co innego co by wyciszyło ale nie zamuliło (codziennie lub doraźnie)
×