Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

truskawkowa

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A czy mogę np wypić herbatę z rumianku lub kopru włoskiego? Nie wejdzie w interakcje?
 2. Dziś wzięłam 5 dawkę 25 mg, później mam zwiększyć do 50 mg.
 3. Dziś zaczęłam wymiotować już teraz.. dodatkowo doszła biegunka. Nie wiem już co robić..
 4. Już się zaczęłam zastanawiać czy aby nie mam czegoś z żołądkiem. Ciągle czuję jakieś przelewanie, ciężkość, bulgotanie itp..
 5. Dziś znów nocka z głowy.. nasilone lęki, mdłości, wymioty, bóle brzucha, uderzenia gorąca, przyspieszone bicie serca... A to dopiero była 4 tabletka.. dziś 5 dawka, nie wiem jak dam radę. Zastanawiam się wgl czemu zawsze bierze mnie to na wieczór/noc?
 6. Mi kilka lat temu asentra bardzo pomogła ale nie miałam tylu skutków ubocznych na początku jak teraz... Nie wiem od czego to zależy.
 7. A czy przy stanach lękowych/nerwicy mogą występować nadwrażliwości słuchowe i wzrokowe, rozdrażnienie?
 8. Kilka lat temu brałam już ten lek ale nie pamiętam żebym miała jakieś skutki uboczne tak jak teraz...nie pamiętam już dokładnie jak to się zaczynało ale na pewno nie tak jak teraz... Dodatkowo mam jadłowstręt.. jestem załamana tym wszystkim..
 9. Pomocy... Wczoraj jakoś przetrwałam ale noc była tragiczna.. lęki przechodziły przez ciało, wymioty, bóle brzucha.. cała noc z głowy. Teraz jestem jakaś dziwna, zero radości, chęci, wszystko mnie denerwuje, brak siły, poczucie nierealności... Czy to tak ma wyglądać?
 10. Mam nadzieję, że lek zadziała.. nie potrafię funkcjonować, całe dnie leżę w łóżku bo boję się wstawać, strach przed zemdleniem, śmiercią.. dodam, że przechodziłam teraz covid do 14 stycznia przez co lęki są jeszcze większe w obawie o zdrowie
 11. Witam :) Ile trwają przeważnie skutki uboczne asentry? Wzięłam dziś 3 dawkę 25 mg i od samego początku jest fatalnie.. wymioty, bóle brzucha, uczucie gorąca, nasilone lęki, niepokój, senność.... Przez to wszystko, aż boję się brać ten lek..
×