Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kia

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kia

  Gdzie pracujecie?

  Nie wiesz, czym są zaburzenia osobowości. Wymyka się to zupełnie Twojemu spojrzeniu na "ludzką psychikę". Nie chce mi się już na ten temat rozmawiać, widać że wszystkich mierzysz swoją miarą i uważasz się za specjalistę od psychologii.
 2. Kia

  Gdzie pracujecie?

  Wiem o tym. Ja jednak musiałabym mieć bardzo ograniczone kontakty z ludźmi, a ciężko o taką pracę. Przerobiłam różne opcje na swoim przykładzie. Generalnie widzę, że niektórzy tutaj nie rozumieją specyfiki silnej fobii społecznej lub osobowości unikającej, gdzie każdy kontakt z człowiekiem jest wyzwaniem.
 3. Kia

  Gdzie pracujecie?

  Pewnie kluczem jest znalezienie takiej pracy. Ja niestety w każdej pracy czuję się bardzo źle. Przez zaburzenia psychicznie nie skończyłam studiów, więc do wyboru mam pracę przy taśmie, która często jest wykorzystywaniem ponad siły pracowników (plus często w pakiecie nieciekawe towarzystwo) albo obsługa klienta, co dla osoby z lękami społecznymi jest koszmarem.
 4. Kia

  Gdzie pracujecie?

  Nie twierdzę, że z zaburzeniami psychicznymi nie da się pracować. Dobrze by było jednak, żebyśmy nie tworzyli ogólnych prawd, bo różnimy się między sobą zaburzeniami, osobowościami, różne są też prace, które wykonywaliśmy. To ja się podpisuję pod tymi czterema kończynami. @Dryagan, czym dokładnie się zajmujesz?
 5. Kia

  Gdzie pracujecie?

  @Dryagan, nie wiem co kolega miał na myśli. Mam alergię na mądrości typu "każdy", "zawsze". Znowu: No nie, u Ciebie przyszła "faza pogodzenia się i przyzwyczajenia czy rutyny", ale u kogoś innego przyjdzie faza depresji i załamania nerwowego.
 6. Jak tam unikacze? Ktoś z tego wyszedł albo ogarnął się życiowo? Z czym macie największy problem, czego najczęściej unikacie? Ja od wielu lat jestem bezrobotna z krótkimi przerwami na podjęcie różnych prac i następnie ucieczki z nich. Dystymia mi tego nie ułatwia.
 7. Kia

  Gdzie pracujecie?

  Jest to wniosek wysunięty na podstawie własnego doświadczenia. Osoby z zaburzeniami psychicznymi nie są w stanie się do wszystkiego przyzwyczaić.
×