Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Idula85

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Co do p. Julii - obstawiam zdecydowanie zaburzenie osobowosci narcystycznej. Nie wiem, czy została potraktowana na 7f łagodniej os innych, że jest taka zadowolona. Nie rozumiem, powiem szczerze. Wiem natomiast, że zmieniła się faktycznie. Już się nie kreuje w social mediach w ostrym makijażu i podkreślając swoją niedolę. Teraz robi to z wdziękiem małej dziewczynki, nałogowo prezentując fredke, tudzież uśmiechnięta buzię zadowolonego niemowlęcia. Ale, uwagą... znów niedpodziewanie doszły do tego media (patrz Instagram), ale jak na razie z zadowolna buzia 13vlatki. Pewnie lepiej, mnie wkurza bardziej.
  2. Tak, faktycznie z wątku na Instagramie wynika, że spodziewa się wypisu planowo, na początku maja... Niesamowite. Równie niesamowite jest to, że przestała zamieszczać posty popularyzujące borderline. Czy możliwe jest, by miała tak potężne, naprawdę potężne, możliwości adaptacyjne??
  3. Cześć wszystkim, Widzieliście, co się dzieje na instagramowym profilu? Dziewczyna zdaje się od przeszło dwóch tygodni na 7f jest, w związku z czym teraz promocje swojej twarzy z oddzialu uskutecznia...
×