Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mateoo

Użytkownik
  • Zawartość

    13
  • Rejestracja

  1. Tak czytam i czytam na pssdforum.org to ludzie po 10 lat mają z tym problemy i dochodzę do wniosku ze to wcale nie przechodzi jesteśmy w totalnej dupie... Boże kochany po co ja to gówno brałem ja tego nie potrzebowałem wystarczyły by jakieś zwykle tabletki uspokajające...
  2. Stosowalem 2 miesace tribulus terrestris, ginko biloba ,wit d3,omega 3 i magnez i nic to nie poprawiło, obecnie suplementuje zeńszeń, wit d3, magnez, omega 3 ale wątpię by to mnie wyłączyło z pssd tracę nadzieję że to mija..
  3. Ej dlaczego nikt się nie odzywa na tym forum nikt nie ma obecnie tego problemu? Wszyscy zdrowi? Jeżeli komuś przeszło pssd proszę daj znać to da innym nadzieję, czekam już 4 miesiące od odstawienia SSRI i nic się nie zmienia tragedia..
  4. Dziwne jest to że ja jako takie pożądanie czuje gdy widzę zgrabna dziewczynę to mam takie myśli że bym ja bzykna etc podoba mi się tylko że mój penis nie reaguje na to w ogóle przedtem na widok zgrabnej dupy w legginsach czułem jak mi się pompuje w spodniach i nie musiałem specjalnie się wysilać, a teraz owszem podoba mi się wziął bym się za nią, tylko że tam na dole nie bardzo chce się coś dziac samo z siebie...
  5. O kurcze współczuje stary.. Dlaczego nie wyrzucisz tych leków do kosza i nie odstawisz raz na zawsze ? To gówno nikomu nie służy, ja tylko bralem 3 tyg i taka bieda Czekam już 3,5 miesiąca nic nie biorę a problemy z erekcja nadal się utrzymują boję się że to już się nie zmieni tragedia nigdy w życiu nie spodziewałem się że taki los mnie czeka, chociaż cały czas staram się wierzyć że się jakoś to unormuje i wszystko wróci do normy, jedno wiem na pewno nigdy w życiu się nie dotknę do tych paskudnych leków , żałuję że nie poczytałem wcześniej, nie miał bym problemu...
  6. Post-SSRI Sexual Dysfunction (PSSD) is a poorly understood, iatrogenic, distressing, multidimensional sexual health condition that occurs in young patients and includes ED, hypoactive sexual desire disorder (HSDD), orgasmic dysfunction, and/or decreased genital sensation, that despite discontinuation of SSRI/SNRI agents, persists > 6 mo. We wished to better understand PSSD, the frequency/severity of symptoms, and the results of diagnostic testing. tu na jakiejś ang. stronce znalazłem i jest napisane ze PSSD jest wtedy kiedy dysfunkcje sexualne utrzymują się dłużej niż 6 miesięcy (>6mo.) po zaprzestaniu przyjmowania leków psychotropowych. Ja w tej chwili jestem 3 miesiące bez leków a nadal mam problem z erekcja czyli jeszcze nie wiadomo czy mam PSSD czy nie, dobrze rozumiem, jak wy to widzicie?
  7. Oj przepraszam poprawka po 2 h zaczął działac i erekcja jest mega, ale co z tego jak pożądania nie ma podniecenia takiego jak należy..
  8. Kupiłem preparat na erekcję który zawiera 50 mg sildenafilu i nic nie czuje różnicy jeżeli chodzi o erekcję, nadal jest słaba przy filmie porno, to niemożliwe brałem cital egzyste i ketrel tylko 20 dni... 3 miesiące nic nie biorę i takie problemy.. Już nie wiem co mam dalej robic pomocy
  9. Czemu energetyki o co dokładnie chodzi?
  10. No jakieś minimalne libido mam, tylko co z tego jak problem z erekcja, konia wale dużo (5 razy na dobę minimum) naprawde nikt nie wyzdrowiał całkowicie z tego forum ? Poznałem fajna dziewczynę i widzę że już jest czas na seks, a ja /cenzura/ się boję że będzie problem...
  11. Nie mogę przestać o tym myśleć, jeszcze przed tymi lekami, miałem normalny wzwód na sama myśl erotyczna dosłownie na zawołanie teraz nic, jedynie film porno plus stymulacja fizyczna pozwala na osiągnięcie erekcji, a może wdrożyć jakas suplementacje, widziałem w tym wątku coś o " cdp-cholina i inozytolu " Może ktoś się wypowiedzieć kto suplementował?
  12. Ogólnie jestem psychicznie zdrowy , tylko przez 20 dni brałem te leki, nigdy wcześniej nic z tych rzeczy.. myślicie że to pssd, I że nie ustąpi skoro nie ustąpiło po 3 miesiącach?
  13. Cześć Miałem bardzo trudny moment w życiu (rozwód) i zgłosiłem się do lekarza psychiatry. Po wywiadzie lekarz stwierdził że mam stany depresyjne i wystawił mi receptę na antydepresanty (Cital 20mg 1 tab./doba , Egzysta 75mg 2tab/doba, Ketrel 25mg 1 tab./doba). Leki te przyjmowałem przez 20 dni i zaprzestałem, dziś mija 3 miesiace, gdy ich nie przyjmuje.Mój problem jest taki, że w już w pierwszych dniach stosowania leków znikł mój popęd seksualny oraz erekcja, dlatego też po 20 dniach odstawiłem te leki. Minęło 3 miesiące, a problem z libido oraz erekcją dalej się utrzymuje. Proszę o pomoc co mam robić w tej sytuacji - czekać dalej czy może udać się do jakiegoś lekarza?Depresji nie mam, wszystko jest ok, teraz tylko ten jeden problem z libido mnie męczy. Ogólnie to polega na tym, że nie odczuwam pociągu seksualnego do kobiet, nie mam żadnych fantazji erotycznych, wzwód mogę jedynie osiągnąć przy filmach porno, lecz i tak nie jest on tak mocny jak przed stosowaniem tych leków, może mi ktoś pomoc? kontaktowałem się z lekarzem który mi to przepisał to powiedział że nigdy takiego przypadku nie miał że po odstawieniu powinno wszystko wrócić do normy... I nic nie jest w stanie zrobić..
×