Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mag85

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 1. Nigdy nie pilam i nie brałam narkotyków widze ze twoja wiedza na temat nerwicy lękowej jest zerowa
 2. Hej lecze sie (doraźnie) nie chodze na terapię zle sie czuje na terapiach nie lubie mowic o tych stanach bo momentalnie zle sie czuje Mam to samo dziennie po przyjsciu do domu..mysle ze jestem zarażona ..fatalnie sie czuje psychicznie ostatnio ..mam od 10 lat nerwice lekowa 3 lata byly super bez objawów nerwicy od czasu tego wirusa wszystko wraca i jeszcze doszly nowe objawy nerwicowe ..i troche natręctw a nie moge dac sie zwariować bo jestem mam 3 latki ..musze byc monter i stabilna emocjonalnie dla niej walka sama ze sobą fuck !
 3. Hej lecze sie (doraźnie) nie chodze na terapię zle sie czuje na terapiach nie lubie mowic o tych stanach bo momentalnie zle sie czuje Mam to samo dziennie po przyjsciu do domu..mysle ze jestem zarażona ..fatalnie sie czuje psychicznie ostatnio ..mam od 10 lat nerwice lekowa 3 lata byly super bez objawów nerwicy od czasu tego wirusa wszystko wraca i jeszcze doszly nowe objawy nerwicowe ..i troche natręctw a nie moge dac sie zwariować bo jestem mam 3 latki ..musze byc monter i stabilna emocjonalnie dla niej walka sama ze sobą fuck !
 4. Mam to samo dziennie po przyjsciu do domu..mysle ze jestem zarażona ..fatalnie sie czuje psychicznie ostatnio ..mam od 10 lat nerwice lekowa 3 lata byly super bez objawów nerwicy od czasu tego wirusa wszystko wraca i jeszcze doszly nowe objawy nerwicowe ..i troche natręctw a nie moge dac sie zwariować bo jestem mam 3 latki ..musze byc monter i stabilna emocjonalnie dla niej walka sama ze sobą fuck !
 5. Miałam spokoj z nerwicą 3 lata od czasu tego wirusa dziennie mam lęki strach przed smiercia ..zwykłe wyjscie do lewiatana to wyprawa zycia męczą mnie te rytuały mycia zakupionych produktów..maski rekawiczki dezynfekcja wszystkiego i lęk o przyszłość normalność siedze w domu i popadam w różne nastroje zwykla reklama w tv doprowadza mnie do łez..
 6. Moj stan tez uległ zmianie na gorsze ja sie wykoncze przez tego wirusa wszedzie mowa o nim i az mi zle sie oddycha wieczny lęk
 7. Witam ja fatalnie przez to powróciła mi nerwica lękowa
 8. Witam kochani czy ktos z was miał moze uderzenia goraca w cale cialo ,przy nerwicy lękowej ?
×