Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wojtek1984

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 1. Hej. Czy ktoś z was schudł 3 kg w 5 dni? Nie spałem nie jadłem i pociłem się strasznie. Czy to możliwe od stresu nerwicy itp?
 2. @iles Jestem po badaniach : Morfologia jedna wartość powyżej normy ( limfocyty przekroczone o 0,40 - norma 9,04 ja mam 9,44 ) reszta ok. Ob ok. Trzustka ok. Mocz ok. Glukoza ok. Wątroba jeden wskaźnik przekroczony bilirubina o 0,04 - norma 1,2 ja mam 1,24 ) U urologa coś tam niby powiększone. Ale generalnie ok. Jeszcze tylko USG brzucha. Co myśleć o tych wynikach? Dodatkowo byłem po 3 nie przespanych nocach i sporej dawce różnych leków. Wiec wyniki mogą być zawyżone.
 3. @iles jutro idę na badania krwi plus usg plus urolog. Bo te bóle w 90% są tam gdzie nerki i promieniują do podbrzusza. Tylko jakieś 10% to nadbrzusze i między żebrami z tyłu.
 4. @iles no to mam tak samo po boli 10 minut przestaje. Boli co 2 dni przerwa znowu atak. Masakra im bardziej o tym myślę to jest gorzej. Najbardziej boli przy ataku paniki. Choć dziwne po nospie wszystko przechodzi. Może to mi kamienie w nerce się ruszają i dają takie objawy. Eh... nie potrzebnie się naczytałem. Ostatnio jak wkręciłem sobie SM to mnie 4 miesiące trzymało i nabawiłem się fastykulacji.
 5. Hej. Dawno mnie tu nie było. Czy wkręcaliście sobie choroby trzustki? Czym się to u was objawiało? Mam kłucia z lewej strony brzucha plus kłucia na plecach. Pojawiają się i znikają co dzień gdzie indziej boli i już wariuje od tego.
 6. Ja miałem przez 2 miechy codzienne mrowienie w nogach. Koszmar... Wiec jest to możliwe
 7. Hej. Jestem tydzień na lekach jest trochę lepiej ale jestem na minimalnej dawce, jestem ciekaw co będzie dalej na większych. Są dni lepsze i gorsze. Somaty atakują może słabiej ale trudniej takie słabe opanować. Bo delikatne myzianie twarzy trudniej wyciszyć niż mocne mrówki w stopach. I tak pewnie udam się do lekarza w listopadzie by jeszcze bardziej się uspokoić.
 8. Hej. Mam pytanie czy Pregabalina nasila objawy somatyczne? Oraz po jakim czasie wycisza somaty? Mam nerwicę hipochondrialną ale moje objawy pokrywają się z tymi w ulotce o skutkach ubocznych i teraz nie wiem jak to rozróżnić.
 9. Hej. @PawelEnn a jakie tabletki bierzesz? Ja jem pregabaline i po dawce dziennej jest naprawdę dziwnie. Tak jak po 4 piwkach. Jestem ciekaw po jakim czasie zacznie działać.
 10. Hej. Byłem u psycho. Dostałem leki zobaczymy jak zadziałają. Awaryjnie mam już zaplanowaną kampanię lekarską
 11. Hej. Wybieram się w czwartek do psychiatry. Bo jest naprawdę ciężko. Objawy się zmieniły. Teraz nawet nie wiem do jakiego lekarza miał bym się udać. Gula w gardle problemy ze snem a raczej jego brakiem po drzemkach jestem tak roztrzęsiony że godzinę dochodzę do Siebie. Napięcie pulsowanie ciała tiki mięśniowe itp. Od dwóch dni poty uczucie zatkanych uszu no jakaś masakra. Wystarczyły dwa mega ciężkie stresujące dni i moje 2 tygodniowe uspokajanie poszło się jeb... ehhh
 12. Po kuracji lekowej 3 miesiące jak by mnie głowa bolała to bym oszalał. Mnie 3 miesiące swędziały pachy. Masakra dermatolog nic nie widział zmieniałem proszki dezodoranty nic po 3 miesiącach przeszło samo ale by nie było tak miło rzuciło się na gardło
×