Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

mirrors

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 1. Nie doszło do bitki ze względu na irracjonalne zasady pana psychiatry wg. których zawodnicy podczas walki muszą wystąpić zupełnie nago, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
 2. Wczoraj była sprzeczka miedzy mną a psychiatrą, uderzył ręką, więc nie mogąc pozostawać ciągle bierną osobą, otrzymał ode mnie cios w gardziel, aż sie zdziwił. Dzisiaj zadzwonił że musimy się umówić na walkę.
 3. Czy też macie problemy z żołądkiem przy SNRI - straszna biegunka ???
 4. Może w większych miejscowościach jest inaczej, ale tutaj pewne rzeczy są normalnością np. że lekarz prowadzący w szpitalu poinformował moją rodzinę gdy przyszła w odwiedziny, że jestem z powodu próby samobójczej, pomimo że napisałem oświadczenie o tym żeby nie przekazywać danych o moim stanie zdrowia ani innych sensytywnych informacji. Mieszkam z rodzicami i pracuję, ale nie jest to łatwe ze względu, że mój stan psychiczny.
 5. Nie jestem osobą ubezwłasnowolnioną, nadzoru kuratura też nie mam, ale niestety też normalną osobą nie jestem. Czasami lekarz każe albo sam dzwoni do rodzica by przyszedł, bo uważa, że zachodzi taka konieczność.
 6. Dobra, dzięki za wsparcie, dla mnie jest wstydliwe, że czasami muszę iść do lekarza na wizytę z rodzicami bo tak wymaga, a jestem osobą pełnoletnią.
 7. Najgorsze że rodzice dali mu wolną rękę, a on z tego korzysta, wiec jak coś zrobię nie tak, to zdarza się że oberwę.
 8. Duża ulga, bo mnie nie uderzył, a jego słowa mnie nie bolą
 9. No jakoś udało mi się powiedzieć o zażyciu garści leków i wizycie w szpitalu. Trochę mnie zwyzywał i powiedział, że jeszcze raz taki numer, to wypisze skierowanie do psychiatryka.
 10. Czy jest jakaś różnica między lekiem Efectin, a Velaxin, która świadczyłaby na jego korzyść?
 11. Tyle, że jedna noc spędzona w szpitalu z powodu zatrucia lekami z alkoholem, ale to już przeszłość.
 12. Jeżeli pod wpływem alkoholu zaaplikowało się trochę większą dawkę leków niż potrzeba, to lepiej zachować to dla siebie czy poinformować psychiatrę?
×