Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kinl

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 1. Kinl

  Słyszę myśli

  A jeśli moje myśli są tak splatanie że właściwie nawet nie wiem o czym myślę i czuję się po prostu dziwnie w głowie nie mam żadnych objawów fizycznych tylko to dziwne uczucie w głowie to też normalne?
 2. Kinl

  Słyszę myśli

  Czyli nie zwariowałam? Ciągle wrażenie że słyszę te myśli i zaprzataja mi głowę nie mogę się skupić bo ciągle te myśli i strach przed schizofrenia
 3. Kinl

  Słyszę myśli

  A i mam jeszcze taki natłok myśli w głowie że mam wrażenie że nie wiem skąd i czuję są te myśli choć mam świadomość zesa w mojej głowie a w nocy dziś obudziłam się około 2 bo ten natłok myśli był taki ze myślałam że wybuchnie mi głowa od nich, czy ktoś tak miał jak sobie z tym radzić? Czy tonerwica a może jednak mam schizofrenie?
 4. Witam wczoraj psychiatra zdiagnozować u mnie nerwice natrect oraz lejowa, mam problem z tym że ustawiam rzeczy w tym samym miejscu bo jak ktoś je przedstawi to coś mi się stanie i tym podobne, teraz po tym jak dowiedziałam się o śmierci syna znajomej mam wrażenie że zwariowałam mam ciągle natretne myśli mam wrażenie że słyszę bardzo głośno swoje myśli, dialogi z przed lat, słyszę jak by głos w głowie mój głos i czasem zdarza mi się że w myślach również odpowiadam temu głosów mojemu, panicznie boję się schizofrenii czy ktoś tak miał proszę pomóżcie.
×