Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Moherka

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 1. Moherka

  OT

  I jakie doznania? Polecasz? Jak używać dla największej przyjemności? Planuję zakup,proszę o wskazówki
 2. Moherka

  OT

  A poza tym wszystko w porządku u was?
 3. Moherka

  OT

  Jeśli masz potrzebę,to załóż temat o księżach. Tutaj piszemy o LGBT Może być i o pingwinach.
 4. Moherka

  OT

  Jeśli masz potrzebę,to załóż temat o księżach. Tutaj piszemy o LGBT
 5. Mnie nie interesują kwestie polityczno-religijne. Bardziej jestem zaniepokojona i poirytowana aktualnym atakiem LGBT i wygląda na to,że pod płaszczem "miłości i tolerancji" jest homo-terror. W żadnej innej grupie nie spotkałam się z taką...nietolerancją. Geje wręcz nienawidzą np. transeksualistów a w ich środowisku dominuje zazdrość,osąd i zaborczość. Żeby nie było- panowie w czarnych sukienkach z koloratką to również problem i zagrożenie. Ale nie o tym teraz mowa.
 6. Przeczytaj drugi akapit w pierwszym poście i nie wypisuj głupot. Współczuć można tobie nieumiejętności czytania.
 7. Nie chodzi mi tylko o przesyt informacji czy o to,co jest ważne dla Polski. Bardziej denerwuje, że nikt nie zadaje sobie trudu,by przyjrzeć się kim są i jak funkcjonują te osoby,nie wspominając o całej ideologii, którą napędzają w trakcie marszów. I to powoduje chaos i natężenia w mojej głowie.
 8. Hej,jestem tu nowa i nazywam się Kasia,od kilku lat zmagam się z nerwicą i depresją. Chcę zapytać o kwestię, która codziennie pojawia się w mediach... wbrew pozorom mojego nicka nie jestem religijna i nie należę do kościoła katolickiego:) W ostatnim czasie wzmaga się we mnie natręctwo polegające na tym,że czuje się atakowana i szczuta przez osoby LGBT. Ma to związek z marszami i postulatami oraz żądaniami,które te osoby chcą otrzymać. Co ciekawe,mam dwoje homoseksualnych bliskich kolegów i znam kilku ich przyjaciół. Interesuje się psychologią i wg wielu ludzi mam zmysł intuicji i potrafię szybko dostrzec w człowieku,co w nim siedzi,z czym ma problemy. Zauważam,że osoby LGBT są bardzo zaburzone emocjonalnie i psychicznie, byłam na kilku imprezach z osobami z tego środowiska i stwierdziłam,że to jest jakaś masakra pomimo tego,że oni mają różne charaktery i cechy. Jednak kiedy pogadałam głębiej i dłużej z kilkoma osobami widziałam,w jak kiepskim są stanie. Widzę to też u moich znajomych gejów i zastanawiam się jak to w sobie poukładać? Słucham psychologów mówiących,że homoorientacja to coś zupełnie naturalnego tak jak ich instynkt ojcowski,a potem ci sami psycholodzy mówią,że dla prawidłowego rozwoju dziecka potrzeba mamy i taty,a nie dwóch ojców czy dwóch matek. Osobiście jestem przeciwna tym marszom i nie podoba mi się wciskanie na siłę ludziom pewnej ideologii, szczególnie że te osoby jak widzę mają poważne problemy ze sobą. Psychologia zresztą definiuje to jako zaburzenia tożsamości płciowej,a ja poznałam homoseksualne osoby w większości narcystyczne i mocno zaburzone. Moje natręctwa dotyczą tego,że takie osoby atakują mnie i szereg innych ludzi nie zgadzających się na promowanie swoich przekonań w sposób,w jaki to się odbywa. Co o tym sądzicie?
×