Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ona19871987

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witajcie. Czy ktoś z Was jest w stanie polecić jakąś terapię grupową popołudniową na Śląsku?- najlepiej Katowice i okolice. Będę wdzięczna.
  2. Witam, poszukuję koleżanki do wspólnych ćwiczeń i konfrontacji z lękiem. Moim największym problemem są sklepy i jazda samochodem,a wiem,że nie może być mowy o wychodzeniu z zaburzenia bez działania. Jeśli więc tak jak ja obawiasz się omdlenia i cierpisz na nerwicę lękową z agorafobią + ewentualną fobię społeczną, które znacznie utrudniają Ci życie,może razem uda nam się zmotywować do przekonania,że nie taki diabeł straszny - najwyżej obie padniemy Najlepiej z Sosnowca. Ja kobieta 32 lata.
  3. Witam wszystkich :) Jestem świeżo zarejestrowaną użytkowniczką. Mam 32 lata, mieszkam w Katowicach, od 17 lat cierpię na nerwicę lękową z agorafobią. Z chęcią nawiążę kontakt z dziewczyną w podobnym wieku celem wsparcia i wymiany doświadczeń. Zależy mi na poznaniu osób aktywnych życiowo i zawodowo, które ukrywają się ze swoimi lękami przed innymi i z pozoru prowadzą "normalne" przebojowe życie bez lęków. Proszę o kontakt ona19871987@wp.pl
×