Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Maciejtaki

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Maciejtaki

  CBD

  O Indi i i ch właścicielu jest trochę w sieci - więc tą firmę odpuść Ja właśnie kończę odstawianie chemii i zaczynam sam olejek więc niebawem mogę zdać relację. Z tego, co przed chwilą czytałem to stężenie jest bez różnicy bo możesz po prostu brać większe dawki.
 2. Maciejtaki

  CBD

  Hej. Choruję na nerwicę od dawna, wiele lat miałem spokój ale rok temu pojawiła się znowu ze zdwojoną siłą - z dużo większą siłą. Przez ten rok próbowałem wielu leków, również wróciłem do paroksetyny, która przez te lata działała. Koniec końców, w ciągu tego roku żaden lek nie dał na tyle dobrych rezultatów abym przy nim został. Chodzę również na terapię. Zadecydowałem, że skoro leki i tak gówno dają, to je odstawiam, a przy okazji napiję się piwa Ale chcę spróbować oleju z konopi. Odstawiłem już pregabalinę i mianseryną, a teraz zmniejszam dawki paroksetyny. Jak długo już po zupełnym odstawieniu paroksetyna jeszcze będzie w organizmie - raz, chcę wypić piwo, a dwa zacząć "przygodę" z olejkiem? I czy można brak olejek i pić alko bo po roku niepicia trochę mi go brakuje No chyba, że mogę już zacząć brać olejek ale moja Pani psychiatra odradzała równoczesne stosowanie z lekami.
 3. Hej. Choruję na nerwicę od dawna, wiele lat miałem spokój ale rok temu pojawiła się znowu ze zdwojoną siłą - z dużo większą siłą. Przez ten rok próbowałem wielu leków, również wróciłem do paroksetyny, która przez te lata działała. Koniec końców, w ciągu tego roku żaden lek nie dał na tyle dobrych rezultatów abym przy nim został. Chodzę również na terapię. Zadecydowałem, że skoro leki i tak gówno dają, to je odstawiam, a przy okazji napiję się piwa ;) Ale chcę spróbować oleju z konopi. Odstawiłem już pregabalinę i mianseryną, a teraz zmniejszam dawki paroksetyny. Co prawda pogorszyło mi się i wróciły ciągłe sraczki no ale wytrzymam. Pytanie numer jeden - czy ktoś ma doświadczenie z tym olejkiem? I druga rzecz - jak długo już po zupełnym odstawieniu paroksetyna jeszcze będzie w organizmie - raz, chcę wypić piwo, a dwa zacząć "przygodę" z olejkiem.
×