Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

silver2

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Dziś zwiększenie dawki u mnie.
 2. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  80 mg fluanxolu w zaszczykach to ile to jest w tabletkach?
 3. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Sympatyczny27 napisz ile czasu go zażywałeś. Ja już równe 3 tygodnie go zażywam i pobudzenie nadal jest. Nie mogę rozmów za bardzo prowadzić przez tel, z wychodzeniem jeszcze jest kiepsko i ogólnie to jeszcze nie to.
 4. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Z czym się męczysz? Ja nie mogę sobie miejsca znaleźć już 3 tygodnie w domu, na dworze też, nie wiem gdzie się podziać, spać też kiepsko bo muszę to zbijać, tą bezsenność. Rano też mi źle. Heledore moim zdaniem porady jak najbardziej, dla mnie to ważne.
 5. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Zazdroszczę, że nie masz takiego czegoś jak ja.
 6. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Jak u Was z mówieniem na tym leku bo ja na nim cierpię na niemożność mówienia.
 7. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Lek na depresję i lęki działa co zauważyłam na dawce 1,5 mg, jedyna fatalna rzecz to ten cholerny niepokój i otępienie jak na razie i mówić się nie chce, trzeba czekać. Napisz o jakie efekty Ci chodzi, bo jeśli dobrze przeciwlękowo na Ciebie działa olanzapina to zacznij ją brać - w tydzień pomoże na lęki. Ja ze względu na depresję muszę cierpieć na fluanksolu bo to pomaga. Ale jeszcze otępienie występuje i to musi zniknąć.
 8. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Zolafren brałam, ale ja mam depresję na tym zolafrenie, odrzuciło mnie od niego bo swiat smutno wyglądał na nim. Pojadę do lekarza to ustali dalsze leczenie co na noc.
 9. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Na razie na noc biorę alprox, ale pewno po wizycie u lekarza da mi coś innego na spanie, pewno ketrel to będzie bo tylko to usypia.
 10. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Dzięki za odpowiedź i pocieszenie Patryk89, będę czekać, na lęki pomaga nieco, jeszcze nie mam dawki do końca ustalonej, na razie biorę 1,5 mg, za dużo mam tych skutków ubocznych kurcze, no trzeba czekać. Pozdrawiam.
 11. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  2 tygodnie zażywania fluanxolu, teraz już w dawce 1,5 mg na dzień i nadal jest ciężko ze mną, ja nie wiem jak u innych ten lek zaskoczył tak szybko a u mnie jeszcze jestem w malinach. Pewno dlatego, że dawka jest większa i jeszcze nie jest ustabilizowana. Też bym nie chciała tego leku czuć tak jak Mbleble1990, niestety jak rano biorę tabletkę to czuję ją.
 12. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Chce Ci się gadać na tym leku bo mi się nie chce wcale i nie wiem dlaczego, ludzie tu piszą, że rozmawiają A ja rozmowy telefoniczne przegrywamy bo nie daję rady nawet 5 minut pogadać, mam tuwimisizm na tym leku, czy to przejdzie?
 13. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Jest ciężko na tym leku przynajmniej ze mną. Myślę, że mu pomógł ten lek i tak się wchłonął, że on go nie czuje, że działa. Dodam, że zażywam go prawie 2 tygodnie. Ile trzeba wytrzymać to nie wiem.
 14. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Powoli z tym neuroleptykiem, bo jak Cię dopadnie niepokój to będziesz błagał o spokój. Pozdrawiam. "Neuroleptyki to nie antydepresanty żeby czekać na efekty kilka tygodni, miesięcy. Ja czułem efekty po flupentiksilu już po paru dniach brania, maks do tygodnia. Po olanzapinie też chyba czekałem 3 dni. " Ja czekałam na działanie zolafrenu równy tydzień, na fluanxolu jestem 12 dzień i jest jeszcze koszmarnie bo są zmiany dawkowania.
 15. silver2

  FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

  Powoli z tym neuroleptykiem, bo jak Cię dopadnie niepokój to będziesz błagał o spokój. Pozdrawiam.
×