Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ona1988

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Jak rozmawiać z osobą cierpiaca na mitomanie? ( brat ) jest sposób aby efektywnie moc namowic go na leczenie? Skonfrontować go z prawdą za każdym razem jak kłamie czy lepiej tego nie robić ? ( wpada w wściekłość) nie potrafi przeprosić za swoje zle czynny czy też zachowanie. Jedynie przyparty do muru dostaje olsnienia i się przyznaje do prawdy.
 2. Na te 2 Panie miał podniesiony ton głosu i się miotal nie miał jednej wersji odp. Tylko gdy mama mu powiedziała że zna cala prawde co on nawyprawial bylo mu wstyd i wyszedł. Było po twarzy widać zmieszanie.
 3. Hmm ... tak stwierdziła Pani psycholog, że brat to mitoman. ( był tylko 2 razy) U mojego brata to wygląda inaczej. Powiedział że jego chrzesniak nie żyje, po czym jego kobieta się dowiedziała że to nieprawda, przyjechała i zapytała mamy jak " Jasiu się czuję "brat wyskoczył z tekstem Jasiu żyje ma się dobrze (od razu dostał jakiegoś olśnienia że wiedział iż chodzi o smierć)? Może został źle ziagnozowany. Miał problem prawny, źle wykonał swoją pracę, 2 klientki przyjechały i stojąc pod murem podpisał pismo że zoobowiazuje się do oddania pieniędzy za naprawę tego czego zepsuł. Zmyśla bogactwo którego nie ma, recytuje klamstwo, żyje w świecie fantazji, wmawia że jest perfekcyjny zawsze musi być najlepszy. Zawsze najmądrzejszy. Usmierca członków rodziny. Opowiada że był w różnych miejscach gdzie to nie prawda. Robi różne rzeczy które odwlekaja się w czasie nigdy nie dochodzą do skutku. Szybko chce się zenic jak poznaje kobietę nową, chce dziecko mieć i wmawia to a dobrze wie że nie może mieć dzieci. Dużo przykładów.
 4. Jak zwraca się uwagę bratu że robi coś źle to wpada również w złość, czasami zdarza mu się 3 razy zmienić treść danej sytuacji - opowieści. Jak nawet wychodzi kłamstwo to je wypiera na maxa, nawet zwala winne na osoby 3.
 5. Witam. Brat niczego nie zażywa. Wszystko było w porządku dopóki nie obdarlam go z jego manipulacji - kłamstw przed rodzicem. Wcześniej było ok. Jak wychodzą jego kolejne kłamstwa wpada w wściekłość, wychodzi z domu. Widać, że mu wstyd ale się nie przyzna, stoi i nic nie mówi.
 6. Ona1988

  Mitomania

  Cześć Łukasz ( autor tematu ) proszę o kontakt na emaila. kasia19881988@o2.pl Potrzebuje rozmowy.
 7. Emocje! Jak rozmawiać z osobą mająca problem z własnymi emocjami? *Strach * Wstyd krytyczny * Lęk * Smutek * Złość * Poczucie winy Brat mitoman patologiczny kłamca, notorycznie klamiacy. Bardzo proszę o pomoc, nie o krytyke typu zostawić i uciec. Muszę nauczyć się z nim rozmawiać aby zaczął zauważać swój problem i poszedł do lekarza.
×