Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Qisty

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Cześć. Mam problemy z emocjami. Czasem bywa że jest całkiem normalnie. Od dłuższego czasu mam w życiu taką rutynę. Wieczorem mam myśli samobójcze, brak jakiejkolwiek chęci do życia. Nie jestem jednak smutna ani nic, po prostu jestem obojętna do dosłownie wszystkiego. Rano jednak, jest całkiem normalnie i zastanawiam się jak mogłam myśleć w taki sposób jeszcze poprzedniego wieczoru. Bywa, że przez kilka dni bądź tygodni całymi dniami mam objawy takie jak podczas depresji, ale przez taki sam okres czasu bywa że jestem aż zbyt szczęśliwa, zachowuje się jak ujęła to jedna osoba "jak po sporej dawce narkotyków". Mam od zawsze ciągłą paranoje, że wszyscy moi bliscy są ze mną tylko po to, aby mnie wykorzystać, lub za moimi plecami wyśmiać, a następnie zostawić całkiem samą. Wątpie czy to ma cokolwiek do rzeczy, ale od kilku lat co jakiś czas, choć ostatnio trochę częściej, słyszę w głowie głos, który komentuje to co robię lub myślę, ale też wspomina o rzeczach które już się wydarzyły, lub mam na sumieniu. Czasem jest też tak że mówi zupełnie niezrozumiałe zdania lub pojedyncze słowa, które nie mają większego sensu. Wiem że zdania wyglądają idiotycznie i niespójnie, a całość wygląda jakbym zrobiła jakiś zlepek różnych chorób psychicznych, ale mogę przysiąc, że wszystko co zapisałam jest prawdą.
 2. Qisty

  Jestem psycholką

  Ym dziękuje. Na co dzień to tylko rysuje albo czasem pisze swoją książke.
 3. Qisty

  Jestem psycholką

  Czerwony niekoniecznie mnie podnieca ale zawsze go lubiłam najbardziej rzuca mi sie w oczy
 4. Qisty

  Jestem psycholką

  Wcale nie naoglądałam się za dużo filmów -, - wiem że to brzmi jak wyciągnięte żywcem z jakiegoś filmu ale tak nie jest A ludzi to akurat zawsze nieznosiłam
 5. Qisty

  Jestem psycholką

  To nie było w szkole, więc szkoła nie mogła nic mi zrobić. A z tą dziewczyną nic nie wiadomo. A zrobiłam jej to, bo jej zawsze jej nie cierpiłam i tak szczerze to nie miał być tylko głupi żart tylko celowo aby wreszcie sie jej pozbyć
 6. Qisty

  Jestem psycholką

  Nie, nie pije alkoholu ani nie biorę narkotyków, a kontakt z rodzicami mam dobry. Wcale nie chce nijak zaimponować rówieśnikom, tylko to samo sie dzieje. Nie czuje sie też wcale słabsza od innych ani sie ich nie boje. O moich wybrykach ani o tym co czuje nie wie nikt poza moim przyjacielem. A to co zrobiłam tej dziewczynie to żałuje.. Chyba..
 7. Cześć. Nie chce mi sie rozpisywać, więc o pisze mój problem jak najszybciej umiem. A więc zaczne od tego, że jestem nastolatką. Jestem totalnie obojętna, gdy komuś dzieje sie większa krzywda, BA ja nawet lubie kiedy komuś dzieje sie krzywda, ale najbardziej lubie kogoś krzywdzić. Bywało nawet że miałam takie pomysły takie jak by przynieść do szkoły nóż, bynajmniej nie do samoobrony. W poprzednich klasach uwielbiałam i często wdawałam sie w bójki, z czego w jednej jeden chłopak którego nienawidze, przez to że dotknął mojego telefonu, oberwał cegłą i pałką. Ogólnie chodzi o to że gdy sie denerwuje, nie koniecznie umiem myśleć, i zwyczajnie działań jak sie da, przez co jestem troszkę niebezpieczna dla innych. Niedawno spowodowałam też poprzez anonimowe konto które zrobiłam i to co pisałam, że jedna z dziewczyn z mojej klasy chce się zabić. Skąd wiem? To ewidentnie widać, tym bardziej że już wcześniej miała depresje. Ja sama też mam bardzo często myśli samobójcze, ale to nie z powodu depresji czy coś, tylko zwyczajnie nie lubie życia. Ciągle mam jakieś dziwne fazy, że nagle mam okropne poczucie winy z tym co robię i kim jestem. A po tym do czego doprowadziłam tą dziewczyne wieczorem prawie sie popłakałam, by na drugi dzień znowu być z siebie dumna. Dodam też że mam 13 lat, a nie powiedziałam tego na początku, ponieważ prawdopodobnie każdy by to pominął. Chciałabym wiedzieć czy jestem na coś chora, a jeśli tak, miło byłoby wiedzieć na co.
×