Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jantrzeci

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witajcie no jak tam się czujecie na tej Wenlafaksynie, jeśli ją bierzecie nadal, ja biorę 225mg, ale dziury w pamięci po niej mam, nie mam energii na aktywność fizyczną, co prawda chodzę do pracy, ale nie jestem efektywny w niej za bardzo, mam pustkę w głowie po niej ( chociaż nie wiem czy to po niej czy to objaw choroby) , amisulpryd rano 100 mg biorę do tego ale nie pomaga, na sen 300mg pregabaliny i 50mg ketrelu i jeszcze 15mg mirtazapiny. We wtorek 17 września mam wizytę u lekarza i zobaczę co dalej a co u Was ?
 2. Może na Trójpierścieniowca trzeba zmienić na klomipraminę (Anafranil) , ale to idź o szpitala na oddział otwarty, niech tam to zrobią, będzie szybciej i zobaczysz, że Ci pomogą.
 3. Koshi ja wtedy byłem na innym etapie leczenia bardziej początkowym, a teraz jak już biorę 225 wenlafaksyny to by chyba pogorszyło mi się, ale wtedy działało super na lęki, fobie społeczne i pewność siebie, ale teraz mam też brak energii , takiego napędu, byłem u lekarza w miniony wtorek i słuchajcie dołożył mi amisan ( amisulpryd) 50 mg i poczekam jak to zadziała.
 4. Koshi to musisz zmienić lekarza, bo jak tak gada to on nie umie już leczyć.
 5. Przerąbane tyle tych leków brać i jeszcze jest nie dobrze.. ten chlorpotiksen też bierzesz i lamotryginę też ? Bo wiem, że chlorpotiksen to na sen, a lamotrygina ? A ile brałeś tej pregabaliny ?
 6. Picziklaki i bierzesz dodatkowo te 40 mg paroksetyny ? I jak się czujesz ?
 7. Mówisz, że Ci lekarka dorzuciła 40 mg paroksetyny ? A nie groziła zespołem serotoninowym ?
 8. Koshi, tak o przedłużonym działaniu, 225 mg, ja 10-ty rok się leczę i co mówicie, że to lekooporność ? To co zostaje, elektrowstrząsy ? Ja jestem za, tylko, żebym nie musiał na zwolnienie iść , bo jeszcze daję radę pracować. Regina Sofia, jeśli dopiero masz 75 mg to do 225mg pod nadzorem lekarza masz jeszcze daleko, ale przypuszczam, że 2 X po 75 już powinno Ci pomóc.
 9. Ja biorę 150 mg rano i 75 mg ok 14ej, ale jak wspominałem słabo działa, biorę 225 mg od 5 m-cy
 10. Czyli lepsza jest duloksetyna od wenlafaksyny ? Bo nie wiem czy opłaca się zmieniać na nią
 11. Na energię, nastrój, lęki , sen też dobry był, wszystko było dobrze, tylko to było w latach 2012- 2015, teraz jakbym zmienił na to, to lekarz mówi, że nie wiadomo jakby podziałało teraz, wtedy byłem na innym etapie leczenia...
 12. Koshi, i tak jak wszedłem na 150mg najpierw był lęk,który miną łpo dwóch tygodniach, potem nastrój i energia w górę na miesiąc, potem zjazd, potem wszedłem na 225 mg 3 - 4 tyg dobrze i znowu lipa.. Wszystkie SSRI już brałem, najlepsza była paroksetyna ( seroxat konkretnie) ,sertralina straszna lipa dla mnie , napęd mocno w dół, że nie miałem siły się z domu ruszyć..
 13. Cześć obserwuję Twoje wpisy, też biorę 225 wenli, ale nie chciał mi lekarz zwiększyć do 300mg, bo powiedział,że jest zarejestrowana do 225 mg, też nie mam napędu, anhedonia, brak pewności siebie itd.. mam wizytę 6-go sierpnia to będę z nim gadał co dalej, bo już sam nie wiem co wymyśleć,czy coś dołożyć, widzę tutaj, że ludzie klomipraminę biorą z tym..
 14. Ja jetem na 225 mg Wenli i 30mg mirty i 25 ketrelu na noc, ale bez energii, anhedonia, pustka w głowie, brak mysli i problemy z pamięcią, z lekarzem chcę ustalić, żeby wywalił mi tą mirtę bo przytyłem dużo po niej i dał mi pregabalinę 2X 75mg rano i wieczór. Po miesiącu sen dłuższy, ale energii dalej brak i rano agresja i zamulenie i senność. No i co dalej ? Ile jeszcze będę dochodził do siebie Ludzie no...
 15. No dobra, a ja jestem na 225 mg wenlafaksyny, z czego jak wchodziłem na 150 było dobrze przez jakieś 1,5 m-ca, potem wszedłem na 225 ( 150 rano i 75 w południe) i na początku było dobrze,nie powiem, że super ale dobrze a po 3ech tyg czuję że słabnie działanie i co ja mam zrobić teraz, a zacząłem fajną pracę i chcę do niej chodzić i być skupionym i mieć dobrą pamięć..
×