Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Dario.

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 1. Witajce. Ja aktualnie jestem na 225 wenli 300 Ketileptu 75 hydrxizinum i 50 Doxepinu. i 600 Convulexu. Jak na razie czuje się w miarę to znaczy mijają huśtawki nastrojów nerwowość .Wenla chyba zaczyna działać bo mjają mi lęki.
 2. Elo wszystkim mam na imię Darek jestem lekomanem i alkoholikiem po detoksach alkoholowych jednym lekowym, bezskutecznymi bo każdym razie wracałem do benzo lub alko z resztą wszystko jedno. Jak na razie żadem SSRI nie dał mi rady zamartwiam się byle czym i to paraliżuje moje życie prywatne dodam że myślę o kapłaństwie nie śmiejcie się proszę.Aktualnie jestem po solidnym klonowym ciągu.Ratuje się Convulexem .Pregabalinę zeżarłem całą w ciągu kilku dni.Do tego biorę Paroxinor w którego skuteczność nie wierzę.Mało tego kilka tygodni wcześniej zaliczyłem Delirium.Więc jest nie wesoło.Szukam lekarza w Warszawie który by się mną zajął ale tak solidnie i nawet stanowczo a nie głaskał po głowie.Macie może jakieś propozycje.
 3. Witajcie.Po paru dniach ciągu alkoholowego.Nie mam nadziei dla siebie.Jeszcze w benzo się wpieprzyłem.Pozdrawiam was.
 4. Witajcie!Ja rozpocząłem walkę z Benzodiazepinami stosując 300 miligramów Pregabaliny. Biorę 150 Miligramów rano i 150 Miligramów wieczorem. Do tego Wenlafaksyna 150 Miligramów.I doraźnie Sedam pół tabletki 3 miligramy.Zobaczymy jak pójdzie odstawianie.
 5. CZEŚĆ DAREK ALKOHOLIK! MAM LĘK PRZED ZAPICIEM I ZAĆPANIEM
 6. Witajcie ja po wizycie u lekarza.Ketrel 75mg-75mg-100mg.Wenla 225mg rano. Convulex 300-0-300.Zobaczymy jak mi pójdzie odstawka.
 7. Witajcie.Niestety upadłem.Wziąłem Lexotan i pregabalinę. Chociaż w Październiku wyszedłem z F3 w Ipin w Warszawie.Poszedłem do znajomego lekarza i ciach wypisał receptę.Boje się że nie odstawie w domu tego dziadostwa.W Poniedziałek wizyta u psychiatry.Zobaczymy jakie rozwiązanie zaproponuje,
 8. Witajcie drodzy. Pierwszy dzień bez zażywania benzo minął.Mam nadzieję na przespaną noc.Wczoraj taka była.Na razie Wenlafaksyna 150.Czuje się jako tako. Wenlafaksynę biorę już kolejny dzień.Zobaczę co przyszłość przyniesie.
 9. Witajcie.Biorę sertralinę od dwóch tygodni.Dodam że nie mam depresji jako takiej a zaburzenia lękowe uogólnione.Z tego co widzę co najmniej słabo działa na lęki.Mało tego jestem alkoholikiem i lekomanem.Wiele z leków brałem na własną rękę.Tracę już nadzieję że jakikolwiek SSRI lub SNRI mi pomoże.........
 10. Cześć Wszystkim!. Pomimo kilkudniowej abstynencji zaćpałem Alprazolam 1 Mg dziennie.Nie dałem rady wytrzymać.Pomimo tego że chodzę do AA nie dałem rady.Jestem ćpunem i alkoholikiem i tracę nadzieje że to się kiedykolwiek zmieni.Mało tego dwa tygodnie temu zapiłem.Pierwszy raz od wyjścia z IPINU na Sobieskiego.Nie wiem co mam dalej robić.Tracę już nadzieje.Lęk mnie paraliżuje........
 11. Cześć Wszystkim którzy zmagacie się z benzo jak ja.Aktualnie 50 Asentry i 2x200 Finlepsinu. Czuję się jako tako wiem że najgorsze przede mną chyba że Sertralina zacznie działać.
 12. Cześć tu Dario.Około 2 miesiaęce byłem w IPIN w Warszawie zostałem uwolniony od benzo. Czy macie jakieś porady dla uzależnionych lekomanów. Myślę o NA.....
 13. Witajcie Drodzy Przyjaciele.Jestem po pierwszym dniu terapii w oddziale dziennym.Jak na razie sobie obiecuje że będzie okej.Staram się powtarzam staram się otworzyć na to co mówią i doradzają terapeuci i Grupa.Mam nadzieję że uda mi się powoli dzień po dniu pracować nad sobą.Staram się podkreślam staram się narzucić sobie jakiś mały plan dnia.Dziś miałem przez moment gorszą chwilę i z powodu natrętnych myśli i lęków i z powodu uzależnienia chciałem zaćpać BDZ. Jakoś przetrwałem.Ale łatwo nie było.Mam nadzieję na w miarę spokojna noc. Pozdro. Dario
 14. Witajcie drodzy Przyjaciele.Otóż decyzja podjęta.Mieszkam w Warszawie toteż zgłosiłem się na Oddział Uzależnień Leczenia od Substancji Psychoaktywnych na WAT.Mam nadzieję na pracę z psychologami tam.Byłem kiedyś na tym oddziale z uzależnieniem od alkoholu.Ale byłem zaszyty także leczenie było efektywne bo nie konfrontowałem się z emocjami z którymi powinienem.Zatem podsumowując ograniczyłem ilość prochów tylko do Paroksetyny 20 Depakiny 300 i i Pregabaliny 150 dwa razy dziennie.Lęki jak na razie jakieś tam są.Najgorsze jest dla mnie to że nie specjalnie mogę się na czymś skupić.Proszę Pana aby mi pomógł wyjść z tego Bagna.Pozdrawiam was dzielni Wojownicy!
 15. Witajcie drodzy Przyjaciele zmieniłem lekarza który powiedział że mnie przeprowadzić przez odtrucie od tego szajsu.Coraz bardziej odczuwam objawy odstawienne. Wczoraj złamałem abstynencje i wziąłem 0,25 Alproxu. Potem 5 mg Relanium do tego 5 mg Tranxene. Mam jeszcze Pregabaline i biorę ją oczywiście.Tylko ona pozwala mi jakoś funkcjonować jeszcze.Boże już mam tego dość.Już nawet nie mam siły modlić się do Pana żeby to zabrał.Niech mi się skończą już te leki benzodiazepinowe niech już wreszcie się to skończy.Do tego spirala kłamstwa w moim życiu nakręca się niesamowicie.Mam jeszcze wiele innych uzależnień.Jestem alkoholikiem mam ale gdyby nie Anticol nie dał bym rady.To gówno sprawa mi w chwili picia tyle przyjemności.Dopiero następnego dnia odczuwam lęki myśli "s" i tak dalej.Mam nadzieje że uda mi się. Jednoczę się z wami w modlitwie do PANA.
×