Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Andre1

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Polecam zamiast benzo, byle w małej dawce. U mnie łagodniejsze działanie i zejście bez nieprzyjemnych doznań. Ale na systematyczne branie w dzień się nie nadaje bo zamula i ogłupia.
 2. Zacząłem brać pół kapsułki 75 na noc, bo po całej byłem zmulony w dzień mimo dobrego spania. Nadal nie rozumiem czemu skóra (szczególnie dłonie) śmierdzą mi amfetaminowym syfem na drugi dzień po spożyciu pregabaliny. Jest to obrzydliwy chemiczny zapach taki sam jak po wciągnięciu prochu, cała skóra tym lekko daje. A najlepsze jest to, że w środku kapsułki jest proszek który wygląda identycznie jak amfa.
 3. Dla mnie ten lek się nie nadaje na dzień, "efekt przygłupa" to dobre określenie. Wyglądam jak ućpany, problemy zwysławianiem, otumanienie, spowolnienie jak po bezno. Za to na noc w dawce 75 rewelacja na problemy ze spaniem.
 4. Jakoś nie zauważyłem różnicy między całą a połówką tabletki, poza tym że 150 powoduje większą (nieakceptowalną) kumulację leku.
 5. No dokładnie to samo, są godziny kiedy jest zawiecha i jeżdżenie autem przypomina proszenie się o poważne kłopoty. Ale za to spokój, spanie, mniejszy ból. Nie wiem, może to przejdzie np. za miesiąc, albo i nie. Zastanawiam się czy dobrze na mnie działa pomijanie dziennej dawki. Może lepiej już tym jechać na stałe, 2x75 rano/wieczór. W każdym razie najlepiej w ogóle nie jeździć autem po tym leku.
 6. Może spróbuję , ale jak podzielić ten cholerny Wellbutrin ? Ta tabletka jest bardzo nieprzyjazna w krojeniu. To ciekawe co piszesz o Seganie, niebawem sobie sprawię paczuszkę. Czy ma działanie przeciwbólowe ?
 7. Nie zaprzeczam, ale to jedyny lek który biorę i tylko po nim czuję ten sam chemiczny zapach co po zażyciu kreski. Nie da się tego białkowego syfu na dłoniach pomylić z czym innym. Być może mój organizm coś chce wydalić.
 8. A jak wygląda porównanie siły działania leku Segan 5mg z Wellbutrinem 150 ? Wellbutrinu biorę 75mg , działanie jest za mocne. Śpi się po tym Seganie ?
 9. Ciekawe informacje piszecie o tej Selegalinie. Właśnie jestem na etapie szukania czegoś zamiast Wellbutrinu, ze względu na zły sen i ogólnie zbyt mocne działanie nawet połowy dawki. Czy ten lek wpływa na sen? Jak z działaniem przeciwbólowym?
 10. Ja łykam 75mg na noc od mniej więcej tygodnia. Spanie super, w końcu się dowiedziałem czemu się budzę w nocy (sen przerywany). Znaczy się jakieś kłopoty neurologiczne zaburzają mi sen. Niestety zamula (co prawda dużo mniej niż lerivon) i lepiej nie jeździć autem. Wczoraj stanąłem przed skrzyżowaniem i nie wiedziałem co zrobić jakby mi rozum odjęło. Taki komunikacyjny blackout przez 3 sekundy. Przestraszyłem się nie na żarty, na dłuższą trasę nie wyjeżdżam, nie ma mowy. Jakiś wyraźny problem z podejmowaniem decyzji. Do tego kłopoty z wysławianiem, wątpię że to przejdzie po czasie. Chyba dam jej szanse przez miesiąc lub dwa i wrócę do zielska, mniej skutków ubocznych. Ale lek w sumie na plus w porównaniu z innymi zamulaczami. Tani, w małej dawce nie ingeruje w sprawność seksualną, poprawia sen, dobre działanie przeciwbólowe. -- 26 lut 2018, 15:32 -- Jeszcze zapomniałem napisać, że od rana śmierdzi mi skóra jakimś chemicznym syfem jak po amfie.
 11. Brałem całe 150 jak i połówkę (75mg), nie widzę różnicy poza tym że 150 mocniej kopie. Nawet 75mg jest dla mnie za mocne, mimo wielu pozytywnych skutków powoduje również lękowość i poważne kłopoty ze spaniem. Co ciekawe przez 1-2 dni jakby lekko wzmaga się chęć na seks, a dalsza kumulacja leku upośledza ten mechanizm.
 12. Za małą dawkę bierzesz sprubój 300 mg powinno wystarczyć na neuropatie. No to dla mnie końska dawka, ja zazwyczaj jadę na 1/3 tego co przeciętny obywatel przyjmuje. Na razie próbuje 75 mg Prebagaliny na noc i 75 mg Wellbutrinu na dzień. Neuropatia tak paskudna że nic jej nie uśmierza, dlatego tylko sen chcę sobie umożliwić a na większe uleczenie bólu nie liczę. Może wezmę 150 jak dostanę nowe recepty.
 13. Wenlafaksyna i Duloksetyna odpadają, mimo że działały przeciwbólowo bardzo dobrze. Bardzo źle się czułem po obu tych lekach, coś strasznego się po nich działo z moją głową. To jedyne dwa antydepresanty które chciały mi zrobić jakąś wyraźną krzywdę (mój system chyba nie akceptuje takiego połączenia składników leku). Próbowałem jednego a potem drugiego, była ta sama bardzo negatywna odpowiedź. Plus jest taki, że przynajmniej mam pewność że SNRI odpada absolutnie. Pytanie jaki lek działa podobnie do Tramalu, przynajmniej z założenia ? Z pewnością jakiś składnik Wellbutrinu miał coś wspólnego z Tramalem bo kiedy wrzuciłem te dwa leki razem, okazało się że jakby się nałożyły na siebie, pozytywne działanie zostało zdublowane i zacząłem czuć jakiś specyficzny stres. Ciekawostka z Wellbutrinem jest taka, że pierwsze 75mg zadziałało na mnie dobrze, ale już chociażby dwudniowa kumulacja powoduje lekką lękowość, zaburza sen i ogólnie mnie za bardzo spina, do tego zaczynam być nie wrażliwy na bodźce (muzyka, seks). Taki lek na jednodniowy wrzut, choć bywało że jechałem na nim długo ze względu na rewelacyjne działanie przeciwbólowe. Jakieś propozycje NRIs na ból neuropatyczny ?
 14. Mam pytanie związane z zamianą Wellbutrinu na inny lek. Bupropion ma fajne aktywizujące działanie, (biorę głównie przeciwbólowo), ale mimo tylko 75mg jestem zbyt pobudzony do tego ze spaniem lipa. W tej chwili eksperymentuje z Pregabaliną, ale razem chyba nie pójdzie bo czuję lekki ból głowy i jakiś rodzaj przeładowania, podobny do mieszanki Wellbutrinu z Tramalem. Przy Pregabalinie chciałbym zostać, odstawić raczej Wellbutrin. Problem w tym, że nie wiem co na mnie działa pozytywnie w tym leku, dopamina czy noradrenalina. Na ból najlepiej ze wszystkiego działa mi Tramal, ale z przyczyn oczywistych go nie stosuję. Biorąc to pod uwagę może ktoś spróbowałby pomóc wybrać lek antydepresyjny który ma podobne działanie do Tramalu ? Najlepiej jakiś niezbyt silny, zazwyczaj reaguje na najmniejsze dawki. Serotoninowce raczej odpadają bo nie ma libido, a nie chciałbym się załatwić na amen. Mianseryna i Mirtor zrobiły ze mnie budyń, więc też nie. Może coś delikatnego na noradrenalinę ?
 15. Czy Pregabaline lepiej brać rano czy wieczorem jeśli nie wychodzę poza 1x75 ? Łykam na ból pochodzenia neurologicznego, pomaga średnio ale uśmierza skutki bólu (lęk i czarną pustkę), lepiej się egzystuje. Myślę żeby połączyć z Wellbutrinem, ale nie wiem czy taki zestaw ma sens. Bupropion daje radę na ból ale spanie nie istnieje. Pregabalina na noc , na dzień Wellbutrin ?
×