Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dejw1990

Użytkownik
  • Zawartość

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mija pół roku jak biorę ssri sertranorm planuje odstawić a nie wiem jak się za to zabrać wiem tyle, że stopniowo moją dzienna dawka to 100mg jedna tabletka. Jak zmienszać dawke i ile czasu powinno trwać odstawianie?
  2. dejw1990

    Seratonina - kilka pytań

    Witam bedzie już 5 miesięcy jak stosuje seratoninę od jakiegoś czasu więcej się stresuje tzn stres nie jest spowodowany ludzmi jakieś paranoje nie nie z tym nie mam już problemu tylko dalej rozmyślam o problemach życiowych itd no i mam zabitą głowę ciągle na początku stosowania tego nie było raczej wszystko miałem gdzieś. I teraz pytanie do was biorę dawkę 100mg i po 6 miesiącach chciałem zakończyć leczenie i zastanawiam się czy to normalne moje dumanie czy zwiększyć sobie dawke żeby dalej mnie wyciszyło? proszę o odp.
  3. dejw1990

    Gradówka

    Witam czy ktoś z forumowiczów miał kiedyś gradówkę na powiece i jak sobie z nią radził dzisiaj rano obudziłem się z bólem i opuchlizną oka.
  4. dejw1990

    Seratonina - kilka pytań

    Ciężko cokolwiek dobrego wyczytać o lekach SRRI większosć tylko narzeka i ma skutki uboczne szkoda, że przed rozpoczęciem kuracji i poczytałem opini ludzi na forach pewnie bym nie zaczynał tego brać. Libido mi spadło do zera niewiadomo czy wróci do normy leki mówicie, żeby brać dalej a ja sam nie wiem co robić najchętniej bym zszedł z dawki i zakończył może libido wróci do normy co robić ?
  5. Witam biorę seratoninę 3 miesiące libido spadło mi do zera boje się, że tak już zostanie ogólnie czuje się bardzo dobrze może lepiej takiej sytuacji zejść z dawki i odstawić lek?
  6. dejw1990

    Seratonina - kilka pytań

    Wniosek taki, że nic nie przerywać nie brać pod uwagi tego spadku libido przyzwyczajać się do tego i stosować leki conajmniej pół roku a później skontaktoać się z lekarzem. Bede chcaił to odstawić
  7. Witam Biorę lek sertranorm 3 miesiące totalnie spadło mi libido na początku mi to przeszkadzało z czasem się przyzwyczaiłem ale wyczytałem, że takie stany mogę pozostać i moje pytanie czy mógłbym już schodzić z dawki i odstawić te leki czyje się dobrze depresja minęła zminiłem otoczenie pracuje ćwiczę a z libido straszny problem dodam, że biorę dawke 100mg 4x na dobe po 0,25mg wiem uciążliwe to ale tak zalecił mi lekarz. Niby miałem brać leki przez pół roku a później zobaczymy. Dodam, że głównie te stany depresyje pojawiały się u mnie po ciągach alkoholowych i narkotykowych od 3 miesięcy zero nic tylko leki.
×