Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

vvcadavera

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mnie lekarz poraczyl wieloma lekami, najlepiej sprawdziła sie kwetiapina, topiramat, moklobemid, bupropion, selegilina. Teraz przepisał mi duloksetyne dulsevie która źle toleruje. (...)
 2. lekarz przepisał mi na to oprócz stabilizatorów dulsevie duloksetyne dwa opakowania 60mg jakby ktos potrzebował mam do odstąpienia vvcadavera@tutanota.com Lekarz mi proponował szpital wielokrotnie, ale muszę pracować, ponieważ utrzymuje sie sama, pracuje na umówię o dzieło wiec l4 nie wchodzi w grę.
 3. To dlaczego lekarz zdiagnozował zaburzenia osobowości - osobowości dyssocjalna? Niszczę każdy swój związek. Zdradziłam partnera osobę która naprawdę kocham z osoba którą wykorzystałam do innych celów, do znajomych odzywam sie tylko wtedy, kiedy czegos potrzebuje, tak samo do rodziny. Kiedy coś osiągnę, znajdę dobra prace, utrzymam sie w niej trochę, niszczę to. Nie potrafię przewidzieć i zrozumieć skutków swojego postępowania, zdrada była tylko raz, ale włamanie sie do czyjegoś pokoju i kradzież, grzebanie w rzeczach dwa razy. Nie potrafię uczyć sie na błędach. Czesto szantażowałam rodzine/ partnera samobójstwem kiedy potrzebowałam pomocy. Mam tendencje do samouszkodzen. Robie to zawsze kiedy przydarzy sie jakaś sytuacja, która mnie przerasta. Stosuje przemoc wobec partnera rzucam w niego rzeczami podczas ataku. Czesto na rozmowach o prace kłamie, okłamuje tez znajomych. Przez pewien czas okłamywałam osobę która kocham. To sie chyba zalicza do patoligcznych kłamstw? Zachowuje sie antyspolecznie - mam przyjaciółkę tj kiedys lata temu byłyśmy bliżej, teraz odzywam sie tylko wtedy kiedy potrzebuje czegos. Tak samo z innymi znajomymi. W pracy tez zachowuje sie nieodpowiedzialnie, jestem powolna, nie mogę przystosować sie do zasad tam panujących. W ciągu roku byłam zatrudniona w 8 albo 9 firmach. Nie pamietam nawet już nawet w ilu dokładnie. Leki tez przyjmuje wg swoich upodobań kiedy czuje ze na mnie nie działają, stwarzam zagrożenie dla swojego życia i zdrowia świadomie.
 4. Mi lekarz powiedział ze w moim wypadku (bardzo szybka tragiczna smierć matki), sprawiła ze muszę sprawiać ludziom podobne cierpienie, nieświadomie zapominam o konsekwencjach, zamieniam sie w inna osobę, manipuluje ludźmi. Zdradziłam swojego partnera, którego bardzo kocham. Wtedy włączył mi sie jakis inny 'mode' poznałam kogos, ten ktos sie mną zainteresował, był tez w związku. Mój partner nigdy nie dociekał z czym sie zmagam, nie pytał jak sie czuje. Brałam duzo benzo zeby nie myśleć o bólu i strachu. Pozostała rodzina kazała mi wybierać miedzy nią, a partnerem, ponieważ nie akceptowała tego związku. Czułam sie jakbym była kamienowana z każdej strony. Tamta druga osoba zaczęła sie mną interesować, wypytywać p chorobę. I stało sie. Wcześniej odwalam rzeczy typu wlam do pokoju współlokatorki, zaczęłam rzucam rzeczami bawić sie nimi. Kompletny brak poszanowania cudzej prywatności. Jeszcze wcześniej mieszkałam z kuzynka i jej partnerem, który miał de facto miał tam tylko mieszkać dopóki nie znajdzie sobie lokum. Ja nie mogłam znieść obecności człowieka którego nie znam, poza tym zupełnie odmienne charaktery. Rzygac mi chcialo jak wrzeszczeli na całe mieszkanie 'misiaczku przynieś cukier ' weszłam do ich pokoju i zrobiłam rozróbę rzucałam rzeczami wpadłam w histerie a potem sie jeszcze samookaleczylam.
 5. Dlaczego? Szukam leku, który pomoże mi być człowiekiem.
 6. Jakie leki najbardziej wam pomagają? Brałam moklobemid plus benzo, bupropion plus kwetiapine plus benzo doraznie i potem dodany escitalopram, który źle tolerowałam (pieczenie w głowie). Dodałam selegiline i czułam sie świetnie dawki 20-50mg. Escitalopram odstawiłam oczywiście ze skutkami ubocznymi mimo, ze brałam lek krótko. Nawet po moklobemidzie przy dawce 900mg na dzień i odstawieniu bez zmniejszania dawek nie odczułam skutków ubocznych. Po tygodniu weszłam wtedy na wellbutrin z reszta lekow. Cena leczenia mnie przerastała, leki pomagały, ale nadal odwalalam cyrki, byłam agresywna, albo przeciwnie, wahania nastroju, manipulowanie na rozmowach o prace, prace szybko znajdowałam i szybko traciłam. Niszczyłam tez swój związek i reakcje z rodziną. Mam tylko ciotkę, ojciec zmarł przed moim urodzeniem a matka 7 lat temu nagle na nowotwór. W pracy nie mogłam dogadać sie z zespołem, chodziłam zestresowana, brałam benzo. Zdecydowałam sie odstawić leki oprócz kwetiapiny która mimo ze jest neuroleptykiem, na dłuższa metę może zaszkodzić to jakoś mnie stabilizowała i ułatwiała zasypianie. Zniknęła gonitwa myśli. Lepiej spało mi sie tylko po zolpidemie ale wiadomo ze uzaleznia i brałam doraznie miałam dwa opakowania i na tym poprzestałam. Oprócz kwetiapiny benzodiazepiny codziennnie w małych dawkach aż w końcu doszłam do 8mg dziennie clonazepamu. Czułam sie świetnie. Jednak coś mnie tknęło ze to jednak już uzależnienie a nie leczenie i udałam sie do lekarza. Przepisal pregabaline na zejście z benzo, która uzależniła mnie bardziej od clonazepamu. Dodał pramolan doraznie na uspokojenie, kwetiapina została, topiramat na migreny i jako stabilizator, antydepresant duloksetyne. Pregabaline i duloksetyne wspominam najgorzej. Po dwóch miesiącach brania duloksetyny, kiedy zabrakło mi dwóch tabletek do następnej wizyty już miałam bardzo uporczywe skutki uboczne. Leki na dopamine typu ndri albo inhibitory mao działały duzo lepiej napisałam mgr i skończyłam studia dzięki nim. Teraz chce wrócić do brania moklobemidu, bupropion za drogi dla mnie, topiramatu, oraz selegiliny w dawkach 20-50mg. Możliwe ze zamiast selegiliny pirybedyl 50mg. Szkoda ze te leki nie są, tak jak w innych krajach, zarejestrowane jako antydepresanty.
 7. posiadam zbędne opakowanie leku Asentra 50mg długa data ważności lek świeżo zakupiony ale jednak nie chce brać SSRI Jeśli ktos byłby zainteresowany nabyciem leku proszę pisać na maila vvcadavera@tutanota.com
 8. Pilnie szukam dobrego psychiatry psychoterapeuty w Warszawie. Cierpię na bordeline, osobowość dyssocjalną, ChaD. Wszelkie namiary proszę przesyłać na maila: vvcadavera@tutanota.com
 9. Mam do odstąpienia lek asentra 50mg Mnie nie służy. vvcadavera@tutanota.com
 10. jeśli ktoś posiada niepotrzebny Topamax 25mg / 50mg / 100mg przygarnę za opłatą vvcadavera@tutanota.com
 11. vvcadavera

  ot

  podobnie inne benzo lorafen 2.5 mg , clonazepam 2mg, relanium 5mg, alpragen 1mg przygarnę za opłatą
 12. jeśli ktoś posiada niepotrzebny Pronoran Pirybedyl 50mg, Segan 5mg (albo zamiennik) przygarnę za opłatą vvcadavera@tutanota.com
 13. vvcadavera

  ot

  jeśli ktoś posiada niepotrzebny sedam 6mg przygarnę za odpłatą
 14. jeśli ktoś posiada niepotrzebny sedam 6mg przygarnę za odpłatą vvcadavera@tutanota.com
×