Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wioleta93

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 1. Wioleta93

  Witam

  Mam na imię Wioleta. Od 3 lat leczę się na depresję i nerwicę. Długo czułam się dobrze ale ostatnio znowu jest kiepsko. Od wczoraj jestem w ciągłym lęku. Mam objawy somatyczne. Nie mogę się na niczym skupić. Nie mogę jeść, pić.... Czasem wydaje mi się że tylko ja mam z tym problem. . Mam czteroletnią córkę i czasem jej współczuję że ma taką matkę, co jeszcze dodatkowo napędza lęk. Jak wy sobie z tym radzicie? Czy z tym w ogóle można sobie poradzić?
 2. A może to problemy z tarczycą? W przypadku ewentualnej nerwicy, oprócz brania leków, warto się też udać na terapię. Leki zajmują się objawami, ale nie zajmują się źródłem problemu. Dziękuję za odpowiedź :) mam niedoczynność tarczycy ale bardzo małą i leczoną, ciągle jestem pod opieką lekarza. Chodzi mi o to czy takie objawy to w ogóle może być nerwica. Nigdy nie byłam na żadnej terapii ale oczywiście jeśli byłaby taka potrzeba to bym poszła.
 3. Witajcie, jestem tutaj nowa i chciałabym prosić o poradę. Od ok. 2 tygodni mam dziwne objawy. Z dnia na dzień pojawiły się zawroty głowy, mrowienie skóry na głowie, drętwienie twarzy, uczucie gorąca, nudności, biegunki. Na dodatek od kilku miesięcy jestem non stop zmęczona i chce mi się spać. Mieszkam w Irlandii, lekarz nie wie co może mi być. Wykluczył problemy z układem moczowym, pasożyty itp. Nigdy raczej nie miałam problemów emocjonalnych niemniej od dłuższego czasu odczuwam ciągły lęk, że coś mi się stanie i pozostawię małe dziecko. Jestem też DDA, więc myślę, że to może mieć na mnie duży wpływ. Jak myślicie czy to może być nerwica? Lekarz przepisał mi Citalopram Teva, ale dzisiaj wzięłam dopiero pierwszą dawkę. Proszę, poradźcie tak z własnego doświadczenia, po ludzku :)
×