Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

muminek252

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jakbyście odebrali to jakby odezwał się do was znajomy z dzieciństwa z którym nie mieliście kontaktu jakieś 7 lat, a przyjaźniliście się z nim w dzieciństwie 10 lat, ale drogi wasze po prostu się rozeszły?
 2. Tak, tylko o terapeucie/ce raczej się niczego nie dowiesz, bo po prostu na terapii nie zadaje się prywatnych pytań dla terapeuty/ki.
 3. klex nie mam pojęcia co Twój wpis miał wnieść do tej dyskusji.
 4. Widzę, że temat mocno się rozwinął. Również mam takie wrażenie, że terapeutką po wizycie z danym pacjentem o nim zapomina aż do kolejnej wizyty, a po zakończeniu terapii wymazuje już go całkowicie z pamięci. Jednak w moim przypadku jest tak, że chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o swojej terapeutce, ponieważ budzi u mnie to dużą ciekawość.
 5. Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?
 6. Magda_94 jaki czas minął od ostatniej wizyty u Ciebie? Ja również odczuwam pewną tęsknotę za terapeutką. Swoją drogą czy nie mogliby oni podchodzić do nas bardziej na dystans? Wtedy byśmy się tak do nich nie przywiązywali.
 7. Witam, W tym tygodniu mam już przedostatnią albo ostatnią wizytę u swojej terapeutki. Leczyłem się u niej przez rok. Pomogła mi pokonać mój problem. Jednak często o niej myślę. Np. o tym, że na pewno ma szczęśliwe życie itd., ponieważ jest bardzo sympatyczną osobą. Do tego jest niezłą laską. Zazdroszczę jej tego. Czy to z czasem minie? Miał ktoś podobnie?
 8. Czemu od kwoty brutto musi aż odjąć 40%? Podatek 23% + wynajem lokalu + ZUS to raczej nie będzie wynosiło 40% z kwoty brutto. Chyba, że coś jeszcze dochodzi?
 9. Witam, Obecnie zacząłem fizjoterapię kręgosłupa. Jednak mam na nim spory trądzik. Czy myślicie, że fizjoterapeuta ma jakieś pewne przeszkody jeśli wykonuje mi masaże kręgosłupa, gdzie na plecach mam spory trądzik? Sam nie czuję się z tym swojo.
 10. Czy odezwać się do dziewczyny, która poznałem kilka tygodni temu (3-4)? Bezpośrednio kilka dni po zapoznaniu wymieniliśmy się trochę smsami, ale potem cisza. Nie będzie to dziwne jak po tak długim czasie się odezwę?
 11. Ogólnie mam problem z tym np. jak zacząć dane zadanie. Może też temu, że nakładam na siebie dużą presję.
 12. Zastanawiam się czy nie poszukać pracy jako specjalista ds. sprzedaży internetowej ? Co o tym myślicie ?
×