Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

jakubek

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jakie to dziadostwo w tym moim mieście ci ludzie, w tym tacy tzw. porządni też. Plotkarska swołocz bezmyślna wydająca "moralne" osądy - kto im co zmyśli nawet w barze (były esbek barman - właściciel), przekłamie, to w to wierzą.
 2. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  Ponoć anegdotka ze Stalinem: Ochroniarzowi żona (znaczy ochroniarza żona) zrobila jakieś nakładki na buty żeby nie stukał i nie budził towarzysza Stalina. To był jej pomysł. Ochroniarz chodzi a Stalin pyta, co tak dziwnie prawie nie stuka. Ochroniarz odpowiada, że jak wyżej. Stalin na to pyta, czy ochroniarz jest w stanie podejść do niego - Stalina - bezszelestnie gdy ten będzie leżał na kanapie... Ochroniarz mówi, że tak, tylko nie od razu bo towarzysz Stalin będzie się spodziewał. Wyznaczyli jakiś tam termin maksymalny. No i podszedł bezszelestnie, tyrpnął mordercę wszechczasów i powiedział: towarzyszu Stalin (chyba dodawali imię przed tym), jestem! Podobno na drugi dzień zawisl ochroniarz na szubienicy ale gdy nakładano mu stryczek,krzyknął... Niech żyje towarzysz Stalin! Wierzę, że tak krzyknął ten głupi fanatyk, ofiara prania mózgu.
 3. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  C&S, tu już chyba w politykę wkraczamy. Wiesz, dla mnie na przykład "niezawisłe sądy" wcale nie są niezawisłymi, (gotowiec) http://pamietnikwindykatora.pl/2016/03/07/niezawislosc-sadow-sedziow-czyli-czy-na-pewno-wiesz-o-co-chodzi/ i wolności po 1989 roku nie mieliśmy i nie mamy. Może wybiegam przed szereg ale gdy tak, to napisz konkretniej.
 4. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  No, już nie tylko to. Ludzie skrzykują się przez internet, "podjudzają się" i protestują.
 5. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  Kiedyś prowadziłem bloga. Gdy pisałem notki na wysokich pułapach, to owszem, ileś tam odwiedzin było, były lajki, linkowanie, jakieś tam zarobki na reklamach. Po jakimś czasie pułapy świadomie obniżyłem i co zauważyłem - przyspieszenie przypływu nowych użytkowników, lajków, linkowania i wzrostu zarobków z reklam.
 6. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  Co do tego czy w intelektualnym odwrocie, to nie wiem. Brak ambicji społecznej to owszem jeśli rozumiemy przez to społeczeństwo mało obywatelskie i to jest faktycznie problem, choć wierzę, że internet to zmienia.
 7. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  Bywają też dobrymi żołnierzami mając deficyt lęku i w wojsku niech sobie będą ale z policji tacy - won.
 8. jakubek

  Wiara czyni cuda

  U mnie wiara w siebie - pasja czyni czasem cudeńka. Nie mogę wierzyć w innych, bo mam w sobie coś takiego, że ludzie mnie deprecjonują, często mylnie oceniają uznając, że można mnie bezkarnie skrzywdzić na swoją korzyść, wyładować się na mnie, znaleźć sobie we mnie kozła ofiarnego. Później uwaga... czują się skrzywdzeni przeze mnie, bo to nie do pomyślenia, że odgryzłem się. Takie są moje doświadczenia z ludźmi, TFU.
 9. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  Ano tak, ogólnie uprzedził. A ten Kwejk gdy zbierał materiał, to chyba o braku empatii przeczytał i nie znając tego słowa sprawdził, co oznacza i niezbyt dobrze zrozumiał.
 10. jakubek

  Psychopaci vs Socjopaci

  "Psychopaci nie potrafią się wczuć w sytuację drugiego człowieka" Czyżby? Chyba jednak potrafią jakoś, bo bywają świetnymi manipulatorami, bywają wysoce komunikatywni.
×