Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

yopal

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 1. yopal

  Dno

  Tak, chyba...a ja mam dość lęków i niepokoju który serwuje mi moje ciało ja już chyba nie wiem jak to jest się czuć "normalnie".
 2. yopal

  Dno

  Co robić w sytuacji kiedy już ie daję rady nie mam praktycznie z nikąd pomocy zostałem sam nie wiem co mam robić czy może zadzwonić do szpitala...nie mam już siły na to wszystko.
 3. yopal

  Dno

  jeszcze trzeba mieć siłę odbić się z tego dna
 4. yopal

  Dno

  Nie na razie nic strasznie się czuję te leki nic nie zmieniły wręcz jest gorzej, będę rozmawiał z lekarzem. Czuję ciągły niepokój i mam wyrzuty sumienia a na dodatek nie mam żadnych tabletek doraźnych.
 5. yopal

  Dno

  W jaki sposób Odbywasz terapię zdalnie?
 6. yopal

  Dno

  Matka odeszła ponad rok temu...mieszkam z ojcem z którym nie znajduję kompletnie porozumienia, jedyny przyjaciel mieszka w Szkocji...
 7. yopal

  Cześć wszystkim!

  Dziękuje, a jak Twoje samopoczucie?
 8. yopal

  Cześć wszystkim!

  Po miesiącu od zakończenia terapii dowiedziałem się ,że moja Matka ma raka.Dla mnie taka terapia może mieć miejsce tylko raz tak jak Wspominałaś będzie rozgrzebywanie, ale dobra terapia jest najlepszym rozwiązaniem w takich przypadkach.
 9. yopal

  Dno

  Skończyłem 3-miesięczną terapię na oddziale dziennym, po miesiącu dowiedziałem się że ,moja Matka ma raka, leczę się farmakologicznie od 15 lat minimum.Brałem 375, lamitrin 225 i ketrel 50...od dwóch miesięcy jestem na solian, mobemid i też lamitrin nie jest lepiej wręcz przeciwnie.Jestem również DDA.
 10. yopal

  Dno

  Witam długi czas mnie tutaj nie było, chyba dobijam dna...jeszcze tak kiepsko się nigdy nie czulem...mam 37 lat i zostałem całkowicie sam, chodzę tylko do roboty i siedzę resztę dnia w domu tak wygląda cały mój dzień. Jeszcze do tego straciłem doszczętnie pewność siebie i motywację, zauważyłem rownież jakbym cofał się wstecz wydaję mi się, że mój zasób słów i płynność wypowiedzi znacznie się pogarszają..miał może ktoś do czynienia z takim objawem?
 11. yopal

  Cześć wszystkim!

  Przeszedłem to, trzeba trafić na "dobrą" grupę ja miałem 2 godziny psychoterapii plus 3 zajęć..gdybym po skończeniu znów nie dostał w "łeb"byłoby całkiem spoko.
 12. yopal

  Samotność

  Własnie na tym po części polegają te choroby przynajmniej w moim przypadku...zrezygnowanie brak akceptacji lęki itp, czasami myslę, że niektórzy pisząc tutaj wcale nie rozumieją problemów innych ludzi piszących na forum to co dla Ciebie jest banałem dla wielu może być nie do przeskoczenia...
 13. yopal

  Samotność

  Ja jestem samotny od zawsze i jest to dla mnie paskudne uczucie...
 14. yopal

  Witam

  Hej...czytając wątek stwierdzam, że jestem w bardzo podobnym punkcie życia i od kilku lat nie wiem jak ruszyć do przodu...z jednej strony samotność mnie dobija z drugiej nie mam ochoty praktycznie na nic, letni okres jest tym lepszym a ja ciągle siedzę na doopie i również nie mam już ochoty tłumaczyć moim bliskim jak się czuje i, że życie przelatuje mi przed oczami...
×