Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anouka

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, jestem po związku małżeńskim, który zresztą próbowałam ratować, bo cały czas czułam się odpowiedzialna, a mąż mnie uderzył, bił, popchnął, potem nauczyłam się oddawać, zakończyło się rozwodem z mojego powództwa, wyprowadziłam się do rodziców, moja matka, która miała jeszcze gorzej z ojcem, uważała mnie że życie mnie się nie udało, wpadłam w straszną depresję, na 7 lat, zaniedbałam swoje dobre wykształcenie, swoje priorytety, do dziś trwa mój koszmar, mój brat mi nie pomógł tylko się ze mnie naśmiewał, jak nie miałam sił. Dziś trudno mi znaleźć pracę, spadłam poniżej, jestem samotna, myślę żeby ze sobą skończyć, wyjść z psem na tory.Szybko.
 2. Witam, biorę z 5-miesiąc Sulpiryd, jest coraz lepiej, chorowałam5-6 lat, poprzedni lekarz zapisywał mi leki, po których nie spałam, odwrotne, odstawiłam, potem weszłam w czarną dziurę, dopiero potem, po czasie długim, ten lek, mam spóźnienia do życia ok. 6 lat, mam problem, bo czuję się jak sprzed 6 lat wielokrotnie, a tu 6 lat później, ile mnie to kosztowało, ale cieszę, że wychodzę, to jest najważniejsze.
 3. CZUJĘ ŻE CAŁE MOJE ŻYCIE BYŁO BEZ SENSU, ZASTANAWIAM SIĘ NAD ODEJŚCIEM (:
 4. LEPIEJ MAJĄ W ŻYCIU CI, CO SIĘ PODPORZĄDKUJĄ NIŻ CI CO SIĘ BUNTUJĄ
 5. anouka

  SULPIRYD

  WITAM, BIORĘ TEN LEK, NA PODOBNO ZABURZENIA DWUBIEGUNOWE, A LEK JEST NA CO INNEGO I MI TROCHĘ POMAGA, POPROSZĘ O OPINIE
 6. anouka

  Powroty do przeszlości

  mam w d... na czym polega życie, piszę co mam, mam kalejdoskop z przeszłości, jakbym miała 89 lat (:
 7. anouka

  Lek Sulpiryd

  Witam, na co bierzecie, jeżeli bierzecie lek sulpiryd, pytam, bo nie wiem cy dobra jest diagnoza lekarza. pozdr.
 8. witam, może ktoś ma podobne objawy, wyświetlają mu się ciągle zdarzenia z przeszłości, tak jakbym była zamknięta w przeszłości, bardzo zubaża moje życie, nie daje sobie z tym rady, pozdrawiam.
 9. witam, jestem leczona na Zaburzenia afektywne dwubiegunowe - bo taka jest diagnoza, ale to jest dziwne, że biorę lek na zupełnie co innego i on mi pomaga - sulpiryd i tylko ten, natomiast mam ciągłe powroty do przeszłości, ciągłe, wspomnienia i wspomnienia, obrazy stają przed oczyma w wielu momentach, rozmyślam i rozmyślam, poproszę, żeby odezwały się osoby, które biora ten lek, albo u których zdiagnozowano Zaburzenia afektywne dwubiegunowe albo, które mają nawroty mysli o przeszłości, życie moje jest bardzo ciężkie, chociaż tego nie widać (: pozdrawiam
×