Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ondskan

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 1. Ja jestem. I to bardzo. Dzięki temu forum moje życie zmieniło się diametralnie na plus. Zarejestrowanie się tutaj było bardzo dobrą decyzją. Co nie znaczy, że tylko to poprawiło mój byt, bo były inne czynniki oczywiście. Tak czy siak, mi pomogło. Dzięki niemu żyję, i żyję bardzo dobrze, jak nigdy wcześniej.
 2. ondskan

  zadajesz pytanie

  Na pewno nie Lubisz biegać?
 3. Reiben, Siemanko...naczelny erotomanie gawędziarzu Nerwicykom. Cóż Ci co chcą bajerować, muszą bezzwłocznie dostosować się do wymogów mistrza, czyli Ciebie. Długo rozpatrujesz podania spragnionych bajery? Ja kiedyś stanąłem i wierz mi nie było tak źle. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Bardziej bym się bał kot buki, niż jego samego. Ja nie znaju. To znaczy tyle o ile, przeczytałem ledwie kilka postów, więc nie wiem czy się bać czy nie. EmInQu, Dzięki. Miło mi bardzo . Jednakże udzielać się tak kiedyś nie zmierzam. To był wyjątek. Jak ktoś chce ze mną pogadać (a gadał wcześniej) to ma moje GG.
 4. Davin, Co prawda, to prawda. Ciebie i deadera najlepiej będę pamiętał. kupmitrumne, Byłem prawie cały czas, tylko się czajnikowałem. hooain, Klaskaj. -- 31 maja 2014, 23:31 -- Siddhi, Czy to ważne teraz? Przeszła dawno, a teraz słońce świeci.
 5. Jeszcze mnie pamiętacie? To miłe, choć nie tak chciałbym być zapamiętywany w przyszłości. Zachodzę tu czasami, ale specjalnie nie wypowiadam się mając w pamięci burzę, po której się stąd wyniosłem. Teraz jednak muszę się wypowiedzieć, bo co niektórzy, obarczeni przez los bujną fantazją robią ze mnie pedofila i to dość "zasłużonego" na tym forum od lat. mark123 daj sobie siana z takimi teoriami spiskowymi i użyj trochę mózgu jak np Candy, Davin czy hooain. No chyba, że wolisz słuchać pewnych osób, które plotą 3 po 3. Drzewiej: rotten soul
 6. ondskan

  zadajesz pytanie

  Nie chce mi się codziennie, bo czasami wolę ją poniszczyć, albo chociażby nie upgradeować. Dyczysz z dulanda czasem?
 7. ondskan

  Skojarzenia

  słonie - słodzę
 8. ondskan

  zadajesz pytanie

  Kocham Was wszystkich. Jakiego tableta polecasz?
 9. ondskan

  Czy masz?

  Wątpię. Czy masz często problemy ze zrozumieniem kogoś?
 10. ondskan

  Trzy pytania

  1. Jadam. 2. Rzadko. 3. Egoizm i humor. 1. Nagrywasz filmy na płyty? 2. Kochałeś albo kochasz kogoś spoza rodziny? 3. Jaki program w telewizji, jest Twoim zdaniem najbardziej idiotyczny?
×