Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

vundo

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Cześć. Jak myślicie, co mogę dostać na depresję, jeśli łykałem te dwa leki i aktualnie escitalopram przestaje działać? Fluokstetynę? Sertralinę?
 2. Ja to wolę zamiast przypadkowych zrobić to na oczach tych, którzy się przyczynili do mojego stanu tylko nie wiem, czy potem by nie sapali do rodziców, że zabrudziłam szkolną podłogę Miałem taką romantyczną (no co, czy to nie jest romantyczne? Zabić się na oczach ludzi, których się szanowało, dbało o nich?) ideę zabić się w klasie, nie wiem dźgnąć się nożem czy coś takiego, muszę stwierdzić - to byłoby COŚ.
 3. Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób. Po co żyć, jeśli człowiek psychicznie cierpi i nikt go nie potrafi zrozumieć. Składam Bogu reklamację na swoje życie. Jest kompletnie nieudane, bezsensowne i niepotrzebne. Można mnie po prostu zutylizować.
 4. vundo

  Samotność

  Kiedyś też byłem socjalistą, ale przeszło mi. Marszałek Piłsudski powiedział, że kto nie był socjalistą za młodu, ten będzie świnią na starość :)
 5. vundo

  Samotność

  Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.
 6. vundo

  Samotność

  To teraz wypada żebym ja zapominał o wszystkich tych, którzy o mnie przez te kilkanaście lat zapominali. Dziejowa sprawiedliwość...
 7. vundo

  Samotność

  Żeby znaleźć nowych znajomych, musiałem zapisać się do partii. Gdyby nie to, siedziałbym w domu cały czas i zajmował się "nicnierobieniem". A przecież mam tylko 20 lat . Czy tak ma wyglądać pozostałe 40-50 lat? Tak to przynajmniej wyjdę raz w tygodniu na spotkanie partyjne i posłucham innych ludzi. Samotność to moje drugie imię. Na pierwsze mam Adam. Też tak mieliście, że w dzieciństwie byliście pomijani, tak niby przypadkowo? Ja tak miałem. Zawsze ktoś o mnie zapominał. A ja pamiętałem o wszystkich. To jest niesprawiedliwe!
 8. vundo

  Cześć wszystkim

  Dziękuję za ciepłe przyjęcie. Adam
 9. Cześć. Jestem Adam, mam dwadzieścia lat, pracuję i studiuję, a raczej studiowałem informatykę - jestem na urlopie dziekańskim. Od roku cierpię na depresję, jest chyba źle ze mną, bo łykam escitalopram. Dwa razy próbowałem odebrać sobie życie. Jestem wrakiem, cieniem normalnego człowieka. Depresja pozbawia mnie resztek człowieczeństwa. Zarejestrowałem się, żeby poczytać jak inni walczą ze swoimi chorobami. Może spotka mnie coś miłego? Jestem samotny. Przepraszam że jestem taki mroczny i pesymistyczny. Tak już ze mną jest. Może coś się zmieni? Adam
×