Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Zorba

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Zorba

  ...

  Skoro tak wszyscy piszą, to może ekhmmm ja dodam coś od siebie. Życie to piękny dar, możesz nie mieć w nim żadnych kar. Wystarczy, że się tylko postarsz, a wszystko zmienisz zaraz. Cieszy mnie lot balonem i mój kiciuś co merda ogonem. Cieszy mnie baja dla dzieci, lecz smuci kiedy mam wynieść śmieci. Jeżdżę samochodem jak połamaną furą, ale i tak ciesze się, że jestem górą. Czasami coś się musi zakończyć złego, żebym mogła Ci życzyć wszystkiego dobrego. Przecież masz jedno życie człowieku, więc nie zmarnuj szansy na swoje ego, później Ci powiem dlaczego. Wiesz, że warto zmienić swoje otoczenie, teraz się liczy spełnienie. Zawsze się odwróć gdy ktoś pomocy woła. Nie przechodź obojętnie obok drugiego człowieka, nigdy nie zwlekaj. Możesz mieć to o czym marzysz, tyle się jeszcze w życiu wydarzy. Dziś uśmiecham się szczerze, zawsze w cud wierzę. Karta odwraca się w stronę radośći, już nie ma w tym złości...
 2. Zorba

  Trzy pytania

  1.Do czego dążysz? 2.Z czym masz problem? 3.Co lubisz robić? Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak się tak wcisnę do Was.
 3. Zorba

  uzależnienie od masturbacji

  Kalebx3- hmmm, tak jak teraz przeczytałam tą swoją wypowiedź, to powiem Ci, że się zgodzę jednak z Tobą....
 4. Zorba

  zadajesz pytanie

  Nie. Lubisz się dobrze zabawić?
 5. Zorba

  uzależnienie od masturbacji

  Nie uważam żeby masturbacja była aż taka zła. Czerpie się z tego przyjemność i satysfakcję. Jest to jakaś forma rozładowania napięcia seksualnego, choć stwierdzam, że seks jest cudowny. Ummmm....
 6. Zorba

  Czy masz?

  Jasne, że mam. Nie przejmować się a wszystko się ułoży. Czy jesteś słodkim chłopakiem?
 7. Zorba

  Siemaneczko!

  Witajcie, zawitałam tutaj już wcześniej ale przedstawię się tak oficjalnie. Mam na imię Agnieszka. Miałam nerwicę, jakby ktoś potrzebował jakieś pomocy- jestem otwarta.
 8. Zorba

  Witam

  Witam. Może tak w skrócie- miałam nerwicę. Jestem studentką i nauczycielką przedszkola. Jeśli ktoś ma ochotę mnie poznać- proszę o pw wiadomości. Pozdrawiam.
 9. Zorba

  zadajesz pytanie

  A ok dzięki za odpowiedź, bo ja się tutaj siłuję z czatem. Teraz rozumiem. Danke.
 10. Zorba

  zadajesz pytanie

  Hej, potrzebuję pomocy jak wejść na czat- próbuję i dalej nic. Ktoś może pomóc?
 11. Zorba

  zadajesz pytanie

  Witajcie, jak można wejść u Was na czata???
×